SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Pytanie]Gca- Gliceryna,kofeina, aspiryna.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 830
Witam.

Czy ma sens samoistne branie kofeiny i aspiryny bez efedryny ???
Chodzi mi głównie o wyzwolenie większej siły na treningu. Pompa itp są nie ważne.
Tak sobie pomyślałem, ze może w miejsce efki można by dodać gliceryne.

Co o tym sądzicie ???

Albo aakg,gliceryna,aspiryna i kofeina co ? :D:D:D

Czekam na wasze pomysły .:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 830
Jedynie nogi zawsze rosły mi bardzo dobrze .:D:D:D
To jest chyba moja najlepsza partia. W szczytowym momencie formy było około 65cm teraz z 58 .:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
O aspirynie nie wiem nic, o glicerynie spor jest w dziel olimpa, kofeina może być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jezeli chodzi o sile, dla mnie polaczenie zle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 830
No to może Tomq masz jakiś pomysł ??? :)
Ja chętnie wysłucham wszystkich opcji, tylko, żeby były realne do zrealizowania .:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
ja bym dal kreatyna, kofa, beta alanina, wegle, bcaa i styka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Geranamina + kofeina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
nie wiemy ile ma lat.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Aspiryna bez sensu. Kofeina ok, ale nie koniecznie solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Na jakiej zasadzie ta aspiryna miała niby działać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Może przeciw bólowo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie bcaa,cytocell oraz kreatyny

Następny temat

potrzebuję fachowej pomocy !

WHEY premium