SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Pilne!] Ocena Planu Treningowego ;]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5445

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

14

Waga

60kg

Wzrost

163cm

Cel treningowy

Spalenie tkanki brzucha i klatki, zwiekszenie sily, porpawa kondycji,wydolnosci, wyrobienie miesni

Staż treningowy na siłowni

Brak

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

brak

Dieta

Taka jest żeby sie zdrowo odzywiac, nie jesc slodyczy itp, itd ;d

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

astma

Zażywane suplementy

Brak(za młody;[)

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
Na filmie sa dodane hantle i zginanie nadgarstkow ;] A i czy trening moze byc pon.19:00/19:30(tak by mzaczynal) sRODA TAK SAMO JAK PON. A PIATEK O 21? CZY LEPIEJ W PIATEK O 17? MAM SPOTKANIA OD 19:00 DO 20:00 do bierzmowania, wiec? A hantle mam 1kg tylko wiec nic by prawie nie dalo tak jak pan robi na filmie wiec mysle ze lepiej to co rozpisane, a wy jak myslicie?

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Co do pory treningu, rób jak Ci wygodniej, byle tak abyś nie musiał specjalnie go przyspieszać i olewać przez to technikę :)
Z czasem przyzwyczaisz się do wieczornej pory, pamiętaj tylko o "potreningowym" posiłku.

No 1kg to stanowczno za mało. Możesz kombinować z baniakami z wodą (w plecaku np) itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
a np. 5litrowy baniak z woda(takie uchwyty juz maja) i to brac? tak ja kte hantle na filmiku czy lepiej robic wg. ten plan co jest rozpisany?(dla mnie duzo lepszy) tylko ktory bardziej pomoze mi osiagnac moj cel tzn. ktory lepiej mi zwiekszy sile, wyrzezbi sylwetke, i po ktorym szybcie jspale tkankte tluszczowa z brzucha i klatki?

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ale przecież i uginania przedramion i nadgarstków (tyle że z baniakami) są w planie wypisane, tym łatwiejszym.
Nie wiem ocb, filmów mi się za przeproszeniem przeglądać nie chce raz setny (no a na pamięć jakoś nie znam ), ale jak będziesz się trzymał rozpiski to będzie dobrze.

Tak jak Oddy, ćwicz o której Ci pasuje, abyś zjadł później odpowiednio. Baniaki z woda mogą być, jak masz możliwość to zasyp je piaskiem albo betonem, będę cięższe

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
I... zacznij ćwiczyć, a nie teoretyzować. Więcej "wyjdzie w praniu" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
Mam jeszcze pare pytan;] Czy w tym: )Uginanie przedramion z baniakami z wodą (m. dwugłowe ramion) 10-12 powtórzeń chodzi o nomalne pakowanie hantlami w sensie( trzymasz w rece i podnosisz az przedramienie dotknie bicka? )Pompki w podporze tyłem (m. trójgłowe ramion) 12-15 powtórzeń tego nie kminie ;d Chodzi o zrobienie np. mostka i pompki? Napinanie mięśni brzucha leżąc (m. brzucha)12-15 powtórzeń tego tez nie rozumiem ;d Chodzi o cos takiego jak w A6W sie robilo? ze zgina sie nogi zeby byly pod katem prostym, rece za glowa, i podnosi sie maxymalnie, ale tak zeby nie odrywac plecow calkowicie od podloza? Czy jak? Ile robic Uginanie nadgarstków z obciążeniem (m. przedramion) z baniakami z woda(z piaskiem chwilowo nie ogarne ale sproboje ;] I trening nie musi byc regularny? Co najlepiej jesc po treningu? Jakas kolacje jesli trening robie pozno, a jesli robie przed kolacja to np. koktajl mleczny jak pokazywal wycisk.tv na yt?

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
(tzn.kawalek twarogu,2lyzki jogurtu naturalnego,pol szklanki wody mineralnej/mleka i to wszystko dokladnie wymieszac lub blenderem)? I ile seri robic? Czy moge troszke zmniejszyc pompki tylem i drazek na jakis tydzien jesli bedzie strasznie ciezko? Z goey dziekuje, i przepraszam za 2 tematy ;)

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jeśli chodzi o wykonanie ćwiczeń odsyłam Cię do atlasu:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Z uginaniem przedramion masz rację ale i tak sobie zobacz opis, z pompkami w podporze tyłem całkiem się rozjechałeś (aczkolwiek ciekawe ćwiczenie Ci wyszło ), w atlasie jest w części o ramionach, ze spięciami jesteś blisko, leżysz na plechach, nogi ugięte w kolanach a najlepiej uda prostopadle do podłoża, lędźwie cały czas przylegają do ziemi a odrywasz tylko łopatki, a ręce lepiej niż za głową trzymaj skrzyżowane na klatce. Uginania nadgarstków rób aż zaczną palić przedramiona, czyli po kilkanaście powtórzeń jak zacny ciężar weźmiesz. Wsio, ale atlas i tak sprawdź

Trening musi być regularny, jak się przyłożysz słabo to i osiągniesz słabe wyniki.

To potreningowe co podałeś wg mnie się nie nadaje, choćby dlatego że białko z mleka/twarogu długo się wchłania, a po treningu powinno szybko. Dział Odżywianie zaprasza, zacznij od lektury 10 wskazówek żywieniowych (jest w podwieszonych, w zbiorze linków)

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
Ok. dzieki sprawdzam atlas ;] A moga byc godziny treningow pomiedzy 19:00-20:00? W tych godzinach? A ciezar na nadgartki mam daniaki z czysta woda po 5kg ;]

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 450
A te pompki to jzu wiem ile ale obawiam sie ze nie zrobie 12x xd ?Moze byc przez 1 tydzien tyle ile dam rade? Bo jest mozliwosc ze nie wbije 12--15 xd
A i co najlepiej jesc po terningu? Czytale m to i nic nie wiem;/ Co byscie polecali z latwo dostepnych i w miare tanich rzeczy?

Zmieniony przez - Fighter. w dniu 2013-03-08 13:53:56

"Życie to nie tylko słodycz.
To znój i trud.
I jeśli mu się poddasz, to nieważne, jaki jesteś twardy... przydusi cię do gleby." ~Sylvester Stallone

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy oplaca sie brac suple w domowych warunkach przy takim planie

Następny temat

trening dla ektomorfika..

WHEY premium