SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1306
No i jak tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
Dzień rozpoczynam owsianką i gnam do pszczół. Wieczorem tabata!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
PONIEDZIAŁEK- ŚRODA

Poszłam na tabatę. Jezu, co to był za głupi pomysł, to ja nie wiem. Ciekawe, kto mnie jutro podniesie do roboty, bo ja nie wstanę, nie ma opcji. Po schodasz szłam jakbym pierwszy raz korzystała z takiego narzędzia, serio. Wróciłam do owsianki, co za ulga! W ogóle populacja białka zmniejszyła się, ktoś mi wyjadł najlepsze dziś moja własna matka powiedziała mi “albo mi się wudaje, albo zgubiłaś brzuch”. Byłam tak zaskoczona, że zanim skumałam, co ma na myśli, to przezornie rozejrzałam się po podłodze, czy gdzieś mi nie wypadł
Zbieramy już pierwsze plony naszej działalności, pierwszy tegoroczny miód i pyłek, duma mnie rozpiera. A za trzy tygodnie ruszam ze sztuczną inseminacją matek pszczelich, to moja chluba, serio. Trochę zabawa w boga.
Nieustająco zapraszam Was na mój ‘krejzi fanpejdż’
https://www.facebook.com/Ruda-recenzuje-2169243599996724/

- Co będziemy dziś robić, Móżdzku?
- To samo co zawsze, Pinky. Zdobywać świat!












Jajka sadzone z boczkiem i warzywami


Kanapki z pastą jajeczną i serem


Fasolka


Pierogi z truskawkami


OWSIANKA <3


Ziemniaki i udko


Ciasto owsiane produkcji Małżona




Tabata. W pewnym momencie miałam nadzieję, że umrę.


- Odpormax (czosnek, olej z wątroby rekin, witamina D)
- biotebal
- białko Whey Delicious All Nutrition
- kreatyna
- coleus forskohlii
- green tea
- bacopa monieri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1306
Macie tam jakiegoś lekarza, co dogląda czasem pasieki? Kurde ja ze studiów pamiętam tylko o istnieniu warrozy. Wgl śmiesznie, bo boję się pszczół, ale do pasieki pojechałam na ochotnika. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
dogtor
Macie tam jakiegoś lekarza, co dogląda czasem pasieki? Kurde ja ze studiów pamiętam tylko o istnieniu warrozy. Wgl śmiesznie, bo boję się pszczół, ale do pasieki pojechałam na ochotnika. :D


Każda zawodowa pasieka podlega kontroli przez powiatowego lekarza weterynarii. Mamy nadany numer identyfikacyjny, cała papierologia musi być zachowana, żeby nikt się nie przywalał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1306
właśnie tego nie wiedziałam. czasem dzwoni ktoś o mnie czy mam coś dla pszczół, ale ja o nich nie mam pojęcia :D zawsze odsyłam do powiatowego :D bo to mądry gość :D i jak widać słusznie odsyłam do niego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
z czym ten placek owsiany?%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
dogtor
właśnie tego nie wiedziałam. czasem dzwoni ktoś o mnie czy mam coś dla pszczół, ale ja o nich nie mam pojęcia :D zawsze odsyłam do powiatowego :D bo to mądry gość :D i jak widać słusznie odsyłam do niego :D


Jeszcze u nas powiatowy sam ma pszczoły, więc w ogóle raj
Zasadniczo warroza jest wektorem wszystkich innych chorób pszczół, więc wszelkie uchybienia w jej leczeniu potrafią położyć całe pasieki, serio. A potem płacz i zgrzytanie zębów bo "co się stało", ano, się zes*ało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 134 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1298
TomQ-MAG
z czym ten placek owsiany?%)



Ma na pewno w środku skyr, jakieś jajka, wiórki i co tam się mężowi nawinęło ja położyłam na to brzoskwinie i sos karmelowy ALL NUTRITION. Pyszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
No właśnie ta brzoskwinia była zagadka %)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

WHEY premium