SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Vanila Ice - metamorfoza (wzloty i upadki)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Hej
Tak jak juz temat mowi po wielu wzlotach i upadkach w koncu postanowilam zalozyc dziennik:) Chciala bym podzielic sie z wami moimi przemysleniami, przepisami i chetnie wyslucham wszelkich rad i sugestii z Waszej strony.

Moja przygoda z dieta i silownia zaczela sie jakies 2 lata temu (moze troche wiecej) lecz juz nie licze jaki to czas bo taki styl zycia stal sie moja rutyna. W mojej przygodzie bylo tez wiele upadkow(czyt. dluzszych i krotszych przerw), lecz od poczatku tego roku odbicie w lustrze zmienilo moja wytrwalosc i teraz moge powiedziec ze uzaleznilam sie od ciezarow

Ponizej wstawie fotki jak to niestety wygladalo jakies 2 lata temu...







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Obecnie forma prezentuje sie tak jak ponizej i oczywiscie walcze dalej bo do celu jeszcze daleka droga.














Zmieniony przez - Vanila Ice w dniu 2016-07-10 00:48:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Vanila Ice
WIEK: 24
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 8 msc.

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 67
WZROST: 173
OBWÓD RAMIENIA: 37
OBWÓD ŁYDKI: 37
OBWÓD UDA: 57
OBWÓD BIODER: 100
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 84
OBWÓD TALI 68
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
redukcja\ poprawa proporcji ciala

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE:- brak
PRZEBYTE KONTUZJE: skladany obojczyk
WADY POSTAWY: -brak
ALERGIE: -brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:- brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? - tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie(od 6 miesiecy)
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: tak- BCAA, Preworkout, odzywki bialkowe wedlug brakow w diecie, cynk lub caly kompleks wit. ketony malin lub teraz spalacz
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) tak. obecnie redukcujna w dzien treningowy B-100g,T-40g,W-200g w dzien nietreningowy B-100g, T-90g,W70g.

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Poowoli chudne:)

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
aktualnie Push\Pull +areoby 4x w tyg.+ 1 raz same areoby.


Wpiski z treningu i diety bede starala sie wklejac regularnie.
Ps Dopiero ucze sie korzystac z forum takze przepraszam za wszelkoe bledy i uchybienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no hej
gratuluję efektów, boska talia. ktoś Cię prowadzi i pomaga, czy robisz to sama?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Efekty bardzo ładne i co cieszy, że nie na głodówce. Jak będziesz chciała porad to sprecyzuj jakich, bo póki co ani diety ani treningu całego nie wstawiłaś a na podstawie pojedynczych dni to i tak się planu nie oceni. Chyba że ktoś Cię prowadzi to wtedy się wtrącać nie będziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Wszystko robię sama(no troszke mój chłopak mi pomaga)jestem jeszcze zielona tu na forum ale dziennik chcialam założyć by zwekszyc motywację i samo dyscyplinę.postaram się jak najszybciej rozpisać posilki, cwiczenia i wszystko dokładnie tak jak ma być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Ok a wiec pierwsza wpiska:)
Obecnie staram sie byc na redukcji :P nie jest to restrykcyjne katowanie raczej podchoche do tego na spokojnie. wyznaczylam sobie date gdzie ja zakoncze i zostalo jeszcze tylko 6 tygodni a wpiski zaczynam od dzis .Wiec po wszystkim wrzuce male podsumowanie. i zobacze caloksztalt jak to wyszlo i o ile madrzejsza bede na przyszlosc.

A wiec zaczynamy...

Niedziela 10.07.16-trening Push


1. Wyciskanie na maszynie skos + [3s 10-15 powt] 25kg
2. Rozpietki siedzac na maszynie [3s 10-15 powt] 6kg
3. Wyciskanie hantli w gore [3s 10-12 powt ]4-6kg
4. Unoszenie hantli na boki [3s-10-15pow] 4kg
5. Odwrotne Butterfly [3s 10-12 powt] 14kg
6. Wyciskanie francuskie sztangi [3s 10-12 powt]
7. Prostowanie ramion w opadzie tulowia [2s 10-12 powt] 4kg
+ ABS i
Aeroby 30 min

Dieta- Rozlozylam sobie na DT i wtedy Hight Carb i DNT Hight Fat. Wrzuce przykladowe posilki ale te 2 schematy raczej zawsze sa takie same tyle ze zamieniam skladniki.
Dzisiaj DT- a wiec:
1. SHAKE! 35g Platki owsiane + 20g WPC + ok. 100g mrozonych owocow + 70ml mleka kokosowego

2. Bezposrednio po treningu 25g wpc\wpi

3. 50g makaron, 120g piersi z kurczaka gotowana, warzywa

4. 30g makaron, 120g piersi z kurczaka, warzywa + 15g orzechow, jogurt naturalny 0%, aromta MyProtein

5. 30g makaron, 120g piersi z kurczaka, warzywa + 15g orzechow, jogurt naturalny 0%, aromta MyProtein+ jabluszko

6. Omlet - 40g platki owsiane, jajko,Kazeina,polewa MyProtein 0kcal

Suple:
Staram sie zaczynac dzien od flexa lub kolagenu ale ten, ktory obecnie mam jest paskudny w smaku a wiec by go wypic musze sie zmusic.
Przed treningiem preworkout (obecnie PHD- mango, peach)a w czasie treningu BCAA max support i AnticatabALL(mieszam 2 naraz
Po treningu wpc\wpi( dzis CELUCOR smaku maslo orzechowe marshmollow)Pychota!!!
Od tygodnia wlecial tez spalacz Berserk Labs - T-Burner






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jeśli o mnie chodzi to szkoda by mi było zdrowia, że w 5 na 6 posiłków jeść sztuczny proch zamiast jedzenia żadnej swojej podopiecznej bym na to nie pozwoliła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
eveline
Jeśli o mnie chodzi to szkoda by mi było zdrowia, że w 5 na 6 posiłków jeść sztuczny proch zamiast jedzenia żadnej swojej podopiecznej bym na to nie pozwoliła.


Tu akurat proch jest w 3 posiłkach.Ale zazwyczaj jem tylko na śniadanie i bezposrednio po treningu.(Nie są to też ogromne porcje)."5/6"?Chodzi ci pewnie tez o wszystkie dodatki typu sos myprotein, to prawda używam też dodatków typu 0kcal, ale tez nie zawsze.Wiem ze zdrowe nie są ale jako osoba uzależniona od słodyczy są dla mnie mniejszym złem. A co jeszcze do prochu to moim zdaniem obecne jedzenie jest tak przetworzone ze jest to jedna wielka chemia jajko nie jest jajkiem a truskawka truskawka..więc nie wiem już co gorsze.:(i na co tak na prawde szkoda zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Czyli te myprotein to nie odżywka? tak czy siak czy ja wiem czy mniejsze zło? Ja już bym wolała zjeść normalną czekoladę albo ciasto niż pełne chemii sosy 0 kcal masz rację co do przetworzenia żywności, ale co do "mniejszego zła" to jednak pozostaję przy stwierdzeniu, że lepsze domowe ciasto niż chemiczna papka z butelki.
Próbowałaś w ogóle coś sama zrobić? Jakieś mufinki z owocami, brownie czy inne cuda? Serio można sobie zrobić coś smacznego i zdrowszego przy okazji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Hehe myprotein to nazwa firmy z której mam te sosy i flavdropsy smakowe. takze nie jem w kazdym posilku prochu protein. chodzi mi o mniejsze zlo podczas redukcji , bo wiem że lepiej sobie wciągnąć ciasto niż sztuczne 0kcal. Ale na redukcji można sobie zrobić taki dodatek. Jeśli chodzi o desery.. to chyba na drugie powinnam mieć naimie ciastko lub czekolada. Bardzo lubię fit desery. Dużo kombinuje i mam nadzieję ze wkrótce będziecie mogli zobaczyć to właśnie w tym dzinniku.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wliczanie białka z węglowodanów etc. Proszę o pomoc

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu żywienia

WHEY premium