SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Myraen w walce o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Taki okres mamy teraz że łatwo coś złapać. Przyszłyby już wreszcie te mrozy i złapały na dłużej - to wszyscy byśmy byli zdrowsi. Mi też w weekend z nosa leciało jak z kranu. Dziś już lepiej. Uroki tej zmiennej temperatury.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mi się dziś smutno zrobiło.... dzwoniła do mnie rano pani z rekrutacji do klubu fitness że się pomyliła z godzina w mailu i żeby przyjść na 16. I tak od słowa do słowa zaczęła pytać czy mam doświadczenie z obsluga klienta, czy trenuje i co, czy znam typy zajęć fitness i żeby na próbę opowiedzieć o 2-3. Tak godzinę po rozmowie zadzwoniła że właścicielka klubu chce CV ze zdjęciem jednak dla formalności (rekruterka wiedziała że mam trochę kg na +), więc wysłałam. Godzinę przed rozmową dostałam wiadomość że niestety mnie nie zatrudnia bo poprzednia recepcjonistka przełożyła swój wyjazd na Wielkanoc i jednak ona wraca na swoje stanowisko...

:(((

Czyli marzenia się nie spełniają, wracam do szukania pracy, a na ten miesiąc zostlo mi 30zl z czego 14 muszę wydać na dojazd do UP jutro, bo mi kobietka od nieszczęsnego stażu nie chciała wydać dzisiaj papierka że nie mam kwalifikacji mimo że były wpisane w ofercie stażu jako niezbędne bo pani urzędniczka kazała jej się wstrzymać bo miałam mieć rozmowę o pracę w Krakowie i gdybym jednak jej nie dostała to wezmę staż i będę całować urzędniczke po rękach ....

Nie wiem.... czy ta moja urzędniczke to bawi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myraen
Ale mi się dziś smutno zrobiło.... dzwoniła do mnie rano pani z rekrutacji do klubu fitness że się pomyliła z godzina w mailu i żeby przyjść na 16. I tak od słowa do słowa zaczęła pytać czy mam doświadczenie z obsluga klienta, czy trenuje i co, czy znam typy zajęć fitness i żeby na próbę opowiedzieć o 2-3. Tak godzinę po rozmowie zadzwoniła że właścicielka klubu chce CV ze zdjęciem jednak dla formalności (rekruterka wiedziała że mam trochę kg na +), więc wysłałam. Godzinę przed rozmową dostałam wiadomość że niestety mnie nie zatrudnia bo poprzednia recepcjonistka przełożyła swój wyjazd na Wielkanoc i jednak ona wraca na swoje stanowisko...

:(((

Czyli marzenia się nie spełniają, wracam do szukania pracy, a na ten miesiąc zostlo mi 30zl z czego 14 muszę wydać na dojazd do UP jutro, bo mi kobietka od nieszczęsnego stażu nie chciała wydać dzisiaj papierka że nie mam kwalifikacji mimo że były wpisane w ofercie stażu jako niezbędne bo pani urzędniczka kazała jej się wstrzymać bo miałam mieć rozmowę o pracę w Krakowie i gdybym jednak jej nie dostała to wezmę staż i będę całować urzędniczke po rękach ....

Nie wiem.... czy ta moja urzędniczke to bawi....



Oj tam się nie spełniają, do Wielkanocy niedaleko.
Tak to jest z urzędnikami, że maja swoje procedury, druczki, teczki i im się wszystko musi zgadzać. Człowiek się czuje, jak w „Procesie” Kafki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh tydzień antybiotyku :( ale już się tak beznadziejnie czułam, że się pofatygowalam do przychodni

To teraz jestem ciekawa co przewiduje procedura jeżeli dzisiaj dostałam L4 na tydzień - pierwszy raz jestem pod wrażeniem NFZ bo automatycznie przesłalo je do UP droga elektroniczna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To życzę powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ależ będę miała niesamowity spadek mocy po tej chorobie

do tego mój antybiotyk jest tak cholernie słodki, że aż niedobry...

ah i moja ukochana pani urzedniczka mimo dostarczenia L4 mailowo przez NFZ i osobiscie przeze mnie wyslanego skanu zwolnienia wydzwania dzisiaj do mnie z prywatnego numeru a ja się nawet odezwać nie mogę taka zachrypnięta jestem... zablokowałam ją, bo przecież się wytrzymać nie da... mam nadzieję, że nie zacznie dzwonić z telefonu męża

wyrejestruje się stamtąd, bo więcej nerwów mam stamtąd niż pożytku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
A co z ubezpieczeniem po wyrejestrowaniu? Masz jakieś ze szkoły?

Też aktualnie jestem przeziębiona (od miesiąca ), kupiłam sobie jakiś fervex czy coś takiego do picia, bez cukru, ale też taki słodki, że "doprawiam" go cytryną, inaczej nie wchodzi. Chętnie poszłabym na L4, miałabym więcej czasu , by poczytać SFD


Zmieniony przez - kaśka_żary w dniu 2017-12-14 22:19:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ubezpieczenie jest ważne przez miesiąc po osobistym wyrejestrowaniu się.
Jako, że jestem uczniem poniżej 26 roku życia rodzice mogą mnie ubezpieczyć, chociaż wolałabym tego uniknąć

ale teraz to już jest bezczelność ze strony urzędniczki dzwonić i gadać, że mam przynieś papiery od pracodawcy czy dostałam się na staż - a nawet pracodawca ani urzędniczka nie raczyli mnie poinformować o wyniku mimo, że urzędniczka tak bardzo lubi do mnie wydzwaniać...
no przyniosę jak wyzdrowieje, nie będę do niej jeździć i skakać na jednej nodze z 40stopniową gorączką.... poza tym to był jej pomysł, żebym nie mogła tego oddać tego samego dnia
yhhh strasznie mi działa na nerwy ta osoba

a i jeszcze ważna rzecz - już prawie odzyskałam cały zakres ruchu w nadgarstku bez bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myraen


a i jeszcze ważna rzecz - już prawie odzyskałam cały zakres ruchu w nadgarstku bez bólu.


...dobrze, jakiś pozytyw na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłam dziś w UP u mojej kochanej pani doradcy, która jeszcze we czwartek do mnie wydzwaniala żeby przynieść papiery. Nie było jej, podeszlam do innej kobietki pogadalam pozalatwialam co miałam załatwić , już miałam dawać rezygnację ale Pani powiedziała że ma w teczce papierek że wyznaczono mi nowego doradcę bo P. Sylwia od piątku nie pracuje
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zacząć w wieku 20 lat

Następny temat

DT Agi- odbudowa sylwetki

WHEY premium