SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Myraen w walce o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałam problem z nadgarstkami po urodzeniu syna. Lekarz orzekł zespół cieśni nadgarstka, czy jakoś tak. Nic praktycznie nie mogłam podnieść przez 2 miesiące. Wcześniej jeszcze w liceum zdarzały mi się podobne bóle po treningu siłowym. No ale wtedy brałam już 75 kg na klatę teraz nie do pomyślenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Tsubame33
Wcześniej jeszcze w liceum zdarzały mi się podobne bóle po treningu siłowym. No ale wtedy brałam już 75 kg na klatę teraz nie do pomyślenia.


ładny wynik - a trenowałaś wyciskanie czy to było pod kątem jakiejś innej dyscypliny sportowej??Ttak z czystej ciekawości pytam, bo wynik bardzo konkretny.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Tsubame33
Wcześniej jeszcze w liceum zdarzały mi się podobne bóle po treningu siłowym. No ale wtedy brałam już 75 kg na klatę teraz nie do pomyślenia.


ładny wynik - a trenowałaś wyciskanie czy to było pod kątem jakiejś innej dyscypliny sportowej??Ttak z czystej ciekawości pytam, bo wynik bardzo konkretny.


Generalnie to wtedy trenowałam głównie sztuki walki, siłownia była obok tego, jako ze moja instruktorka tez trenowała siłowo i wdrożyła mnie w trening siłowy trochę. W sumie wtedy nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze 75 kg to jakoś szczególnie dużo. To było dużo jak na dziewczynę, bo chłopcy raczej patrzyli na mnie jak na dziwoląga na siłowni szczególnie ze 15 lat temu na siłowni, na która chodziłam byłam jedyną dziewczyną. Ale i tak wspominam miło tamte czasy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje UP to jedno wielkie ....
Wydzwaniali do mnie non stop wczoraj przez 10 min, po czym zmienili nr znów i kolejne 10 min ...
Nie wiem czy trudno to zrozumieć że jak nie odbieram to nmznacxy ze nie mogę odebrać ?
Dziś wydzwaniaja od rana ... od kiedy urząd jest czynny w sobotę żeby mnie denerwować telefonami ? i mi oznajmia że mi zapomniała dac skierowanie na rozmowę o staż jak tam byłam we środę i pracodawca się wypytuje dlaczego mnie nie było na terminie we czwartek No i mój ukochany doradca chce żebym dzisiaj! przyjechała do Wadowic... Posciemnialam że jest weekend i wyjechalam do rodziny .... więc mam się wstawić w poniedziałek i ja nie obchodzi że mam 2 rozmowy rekrutacyjne do odwołania/przesunięcia i wizytę u dentysty ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
Myraen
Moje UP to jedno wielkie ....
Wydzwaniali do mnie non stop wczoraj przez 10 min, po czym zmienili nr znów i kolejne 10 min ...
Nie wiem czy trudno to zrozumieć że jak nie odbieram to nmznacxy ze nie mogę odebrać ?
Dziś wydzwaniaja od rana ... od kiedy urząd jest czynny w sobotę żeby mnie denerwować telefonami ? i mi oznajmia że mi zapomniała dac skierowanie na rozmowę o staż jak tam byłam we środę i pracodawca się wypytuje dlaczego mnie nie było na terminie we czwartek No i mój ukochany doradca chce żebym dzisiaj! przyjechała do Wadowic... Posciemnialam że jest weekend i wyjechalam do rodziny .... więc mam się wstawić w poniedziałek i ja nie obchodzi że mam 2 rozmowy rekrutacyjne do odwołania/przesunięcia i wizytę u dentysty ....


Pani z UP bardzo się zaangażowała w szukanie dla Ciebie pracy, nawet kosztem wolnej soboty a Ty taka niemiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Trzeba było opowiedzieć że wyjechałaś daleko i nie zdążysz wrócić. UP to jednak kompletnie chora instytucja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mogłam, bo jak już odebrałam dzisiaj to za niewstawienie się usuwają mnie na 3 miesiące i znika mi ubezpieczenie xD nawet jeżeli to urzędniczka się spóźniła 4 dni z poinformowaniem (we wtorek miałam dostać informację) mnie o przeprowadzaniu rekrutacji, a byłam tam w środę, a sama rekrutacja trwała środa-czwartek !

teoretycznie można mieć 10 dni (w tym sobota i niedziela) na wyjazdy gdzie się jest niezdolnym do podjęcia zatrudnienia, ale to trzeba zgłosić przed wezwaniem na rozmowę.

z wrażenia byłam na treningu, bo by mnie rozniosło od środka

GRATULACJE DLA PANI Z URZĘDU KTÓRA WŁAŚNIE PRZEZ 2 MINITY DO MNIE WYDZWANIAŁA - 22:13 to już jest prześladowanie bezrobotnych


Zmieniony przez - Myraen w dniu 12/9/2017 9:57:39 PM

Zmieniony przez - Myraen w dniu 12/9/2017 10:15:44 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myraen
(...) za niewstawienie się usuwają mnie na 3 miesiące i znika mi ubezpieczenie


Odnoszę wrażenie, że tylko do tego oni - urzędnicy UP się nadają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie urok to ....

Nadgarstek zaczął odpuszczać - miałam nadzieję, że wrócę do treningów... ale gdzie... angina mnie odwiedziła

Chyba zamienię mój dziennik treningowy na dziennik wymówek od treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdarza się i nie ma co rozpaczać bo nie samą siłownią człowiek żyje. Zdrowie jest najważniejsze. Sam idę dzisiaj do lekarza (zamiast na trening) bo coś mnie w weekend pokręciło w prawym boku.

Życzę szybkiego powrotu do zdrówka.



Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-12-11 06:17:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zacząć w wieku 20 lat

Następny temat

DT Agi- odbudowa sylwetki

WHEY premium