SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Zaczynamy przygode z IF'EM SOSZI

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 870
Witam serdecznie wszystkich, na poczatku napisze że byłem na redukcji około 1,5- 2 miesiące, na zbilansowanej diecie 5 posiłkow.
Teraz postanowiłem wypróbować diete IF, sporo sie o niej naczytałem więc zobaczymy jak redukcja dalej będzie przebiegać.
Na zbilansowaje diecie średnio szło, z 78kg na 73.5kg, na IFIE chce dopalić tłuszcz do 70kg wagi :D

Post będzie trwać od 00:00 do 18:00
Uczta 18:00 - 24:00

Zdjęcia wstawie, rozpiski z tego co jem też będe wstawiać, zaczynam od jutra, tzn od dziś od 00:00 :D

W dni treningowe będe spożywać 2000 KCAL
W dni nie treningowe bede spożywać 1800 KCAL

Nie jest zbyt wysoko, ale na tamtej diecie zaczynałem ze sporo większego pułapu.

Zobaczymy jak jutro wytrzymam tyle godzin bez jedzenia, ahh i ten trening na czczo :D

Trening jak narazie wybrałem FBW:
Trening A
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Martwy ciąg 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi zza glowy 3s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga prostą 2s
Triceps: Wyciskanie francuskie 2s
Trening B
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztangą 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na płaskiej 3s
Barki: Wyciskanie hantli zza glowy 3s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga łamaną 2s
Triceps: Uginanie ramion na wyciągu 2s


Zmienić coś w treningu?

MAKROSY:

Białko 2.5g = 183 g
Tłuszcze 0.7g = 50g
Reszta węgle = 205 g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Z kości na ości... Tak jak już wcześniej kilka osób wspomniało redukcja w tym momencie nie ma żadnego sensu. Aczkolwiek decyzja należy do Ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Powodzenia.
Będę wpadał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Podbiłabym tłuszcze kosztem węgli, a generalnie to masz dość niską kaloryczność.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Biceps bym zmienił, po co 2 razy wykonywąć to samo ćw, barki to samo, reszta wygląda dobrze. Nie ma foty więc nie wiem czy jest co redukować i czy coś po tej redukcji zostanie ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 870
Saida, jak byś postąpił z weglami, ile uciąć, i ile dać w tłuszcz?
Wacki : Okej zmienię, a zdjecia beda- spokojnie, chce zredukować do 70kg, i potem wejsc na ,,czysta'' mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Na barki dobrym ćwiczeniem będzie unoszenie hantli bokiem. Na biceps proponowałbym coś z hantlami: uginanie z suplinacja,modlitewnik, w oparciu o kolano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 870
darknes, dzieki tak zrobie, mam osobne pytanie do was otóż na poprzedniej diecie kreciłem po treningu silowym 50 minut cardio, jak to teraz zrobić? Kręcić dalej tyle samo( nei wiem czy tyle siły bedzie na czczo) bo głupio tak od razu urywac wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Przy tak niskiej kaloryczności, treningu siłowym i aero 50 minut nie wiem czy to jest dobry pomysł. Musisz zastosować metodą małych kroków, zobaczysz jak na Ciebie działa, wtedy ewentualnie zwiększaj.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 870
Wirda, mówię Ci ze od dzis próbuje to IF, wczesniej półtora miecha byłem na zbilansowaje diecie, zaczynalem wysoko z kaloriami, aerob od 40 minut i ciągle dodawałem, to co mam dziś iść na siłke i nie robić aerobów, zrobic tylko siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Tak, zobaczysz jak się będziesz czuł na kolejnym zrobisz sobie X minut aerobów, później ew. zwiększaj. Jeśli nie będzie to na Ciebie dobrze działać zawsze trening biegowy możesz robić jako osobny trening.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 870
ok, bo zależy mi na zbiciu szybko teraz tych 3 kg, na tym IFIE.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w diecie + pomoc w treningu

Następny temat

Pytania

WHEY premium