SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mhonar. Zdrowszy wygląd :) Redukcja, później się zobaczy.. :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2267

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

30

Waga

88 (miesiac temu, wiec spadlo :P )

Wzrost

178

Cel treningowy

Redukcja.

Staż treningowy na siłowni

Kilka lat z przerwami.

Uprawiane inne sporty

Wczesniej sporty walki kilka lat.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full Opcja.

Dieta

Redukcyjna.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak.

Zażywane suplementy

Witaminy, białko po treningu i BCAA przed.

Ostatnio przerabiany plan

Brak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15787
Od tych twoich 3400 kcal, obcinaj po 200 kcal i obserwuj czy spada waga. Jeśli będziesz chudł to trzymaj się na 3200, jak waga stanie znowu obetnij 200. Przy obcięciu od razu o 1000kcal spowoduje, że za jakiś czas aby chudnąć będziesz musiał zejść poniżej 2000kcal i możesz mieć dyskomfort psychiczny przy takiej ilości jedzenia. Obcinaj o te 200 kcal i obserwuj. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Witam :) Dziś dzień treningowy! Cycek i biceps trochę pomęcze + oczywiście 3 tabaty na zakończenie.. Ktoś ma jakieś propozycje co wrzucić do niej? Po 2 ćwiczenia na jedną tabatę. Poniżej śniadanie, smacznego :)

Kcal: 404
B: 38
WW: 53
Tłuszcze: 4
- wiem wiem, słabo.. Miałem dodać siemię lniane i troche słonecznika/migdałów ale mnie zaskoczył ich koniec, i dupa. Później poprawię.. ;)

Z tego będą dobre i chłodne rzeczy!


Patriotyczny szejk


Wyszło konkretnie gęste.





Zmieniony przez - Mhonar w dniu 2016-08-25 11:28:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
bialutki21
Od tych twoich 3400 kcal, obcinaj po 200 kcal i obserwuj czy spada waga. Jeśli będziesz chudł to trzymaj się na 3200, jak waga stanie znowu obetnij 200. Przy obcięciu od razu o 1000kcal spowoduje, że za jakiś czas aby chudnąć będziesz musiał zejść poniżej 2000kcal i możesz mieć dyskomfort psychiczny przy takiej ilości jedzenia. Obcinaj o te 200 kcal i obserwuj. Powodzenia!


Mogę te kalorie dociągnąć do 08.09? Wtedy będę robił pomiary i zobacze jak leciało i co.. Boję się takich liczb wielkich :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
I po treningu.. :)

Klatka + Biceps
1. Wyciskanie na maszynie na ławce dodatniej 12/10/8/6/4
2. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 12/10/8/6/4 (Progress z ciężarem)
3. Wyciskanie sztangi na suwnicy Smitha, ławka pozioma 12/10/8/6/4
4. Pompki na podwyższeniu, szeroki rozstaw rąk 16/14/12/10/8 (zamienić np. na 4x max? )

1. Naprzemienne uginanie przedramion ze sztangielkami 12/10/8/6/4 (Progress z cięzarem)
2. Uginanie przedramion na maszynie podchwytem siedząc 12/10/8/6/4
3. Uginanie przedramion na modlitewniku ze sztangą łamaną 12/10/8/6/4


Dzisiaj wolne od pracy, do południa łaziłem z nastawieniem żeby cały dzień "mieć" dla siebie, trening przełożyć na jutro.. Poprostu się troche pobyczyć. Zadziałała moc SFD, napisałem na blogu że dzień treningowy.. No to trza dotrzymać słowa Torba na ramię i jazda! :D

Powiem Wam że na siłowni zostałem niemile zaskoczony przez własny organizm.. W trakcie rozgrzewki, a dokładnie na skakance..ee..tego.. Zziajałem się Do łba zaraz dotarł sygnał że to będzie słaby dzień, coś nie mam siły..itp.. Oczywiście w trakcie treningu domyśliłem się czego to jest winą, napisze o tym na końcu ;P
Ogólnie całość poszła nad wyraz sprawnie.. Na koniec ruszyłem na tabatę i zaczęło mi burczeć w brzuchu (WTF?! Pierwszy raz! ) , uderzyła mnie myśl że chyba nie dam rady zrobić trzech tabat.. I tu znowu z pomocą przyszło SFD, CO JA IM NAPISZĘ?!?!

Zrobiłem trzy!
1. Wymachy ketlem + skakanka.
2. Spięcia brzucha + scyzoryki.
3. Wall Balle i skrzynia 60cm.

Gęba radosna, endorfiny i inne trudne wyrazy których znaczenia nie rozumiem waliły Banan, białeczko, prysznic i do domu na cycki i makaron, warzywa, szpinaki, WIELKIE POTRENINGOWE OBŻARSTWO!

Wniosek na dzisiaj:
Przed treningiem może i zjadłem wspaniale smakujące i wyglądające śniadanie.. Ale czegoś zabrakło.. Węgli złożonych :) Mój błąd, zapłaciłem za to średnim samopoczuciem i siłą na treningu - mimo że go ukończyłem i nie zawaliłem. Zapamiętane na przyszłość.


Dziękuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Micha z wczoraj, kolacja taka troche z dupy ale musiałem zjeść po kobiecie, żeby się "ryba" nie zmarnowała :D Jakoś na serek wiejski nie miałem ochoty.

Dzisiaj dzień odpoczynku chociaż czuje się świetnie, i nawet nie jestem połamany po wczorajszej tabacie

Zrobie mały myk w diecie, skoro za mało jem, spróbuje w DT dać 2700 kcal a w DNT pozostane przy 2300kcal. Poza tym zobaczę 8 września czy "coś" poleciało :) Osobiście czuje że jakies cm w pasie i tyłku spadły, ale poczekam z pomiarami do miesiąca. Jak nie będę usatysfakcjonowany to kalorie pozostawie na poziomie 2700 i dołożę mocniejsze cardio, najprawdopodobniej rower.

Pytanko..
Jak pracuję na nockę, i żre coś po północy to wliczać to do miski z następnego dnia czy poprzedniego?
Albo w sumie zadam też drugie pytanie. Interesowałem się trochę tym, co w przypadku kiedy całą noc pracujemy, jak wtedy jeść? Jedni odpuszczają posiłki i chleją wodę, drudzy ładują cały dzień i w nocy nie jedzą, ewentualnie jakas odżywka białkowa/kazeina? Czytałem też że jeśli pracuje się w nocy (akurat nie pracuje fizycznie) to normalnie się je, poza tym że te posiłki mogą być nieco lżejsze jak te w dzień. Która szkoła/opcja w moim przypadku będzie najlepsza?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Już wiem dlaczego tak przeraża mnie zapotrzebowanie 3000+ . Ja poprostu jem mało pieczywa Dzisiaj do jajecznicy 150g chleba żytniego razowego i już śniadanie ma powyżej 600kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Witam :) Miska z wczoraj, Tłuszczy mało ale dopracujemy..! Dzisiaj wyjątkowo kolejny nietreningowy dzień.. a do tego nie liczona miska, mam grilla rodzinnego Ale na ruszt wpadnie napewno cycek.. zamiast karkówki, wiec postaram się jakoś w miarę "zdrowo" ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Nie było mnie chwilę, drobne problemy netowe.. Dziś dzień treningowy i bylo dobrze!

Przed treningiem Cardio na bieżni 30min, 400kcal poszło z potem, według tej machinerii :) Z jednej strony bałem się czy jak zrobie cardio przed treningiem to czy ogarne właściwie reszte żelastwa. Było lepiej niż myślałem, cardio dało mi fajnego kopa na dalszą część, w mc nawet dzwignąłem więcej niż normalnie :)

Plecy + Triceps
1. Martwy ciąg ze sztangą 12/10/8/6/4
2. Sciąganie drązka wyciągu górnego do klatki, szeroki rozstaw 12/10/8/6/4
3. Wiosłowanie na wyciągu poziomym siedząc 12/10/8/6/4
4. Sciąganie na maszynie (w programie mam nazwę leverage :D - nie wiem co to, ale katuje taka dobrą maszynę..) 12/10/8/6/4

1. Odwodzenie przedramion ze sztangielkami w opadzie 12/10/8/6/4
2. Pompki szwedzkie, uniesione nogi (narazie bez obciążenia) 20/18/16/14/12
3. Sciąganie linki wyciągu górnego stojąc 12/10/8/6/4

Na koniec 3x tabata
1. Wymachy ketlem 16kg + skakanka.
2. Brzuchy + scyzoryk.
3. Wall Balle + Wskoki na skrzynie 60.

Zdrowo połamany jestem, ale trzeba podkręcić tempo bo niedługo dzień pomiarów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Witam :) Dzisiaj spalimy nieco więcej kalorii, ide się wykrwawić do RCKiK Wczoraj trening dobrze dał po plecach i udach, jestem zadowolony A tego.. tak dla pracujących ciężko.. URLOP CZAS ZACZĄĆ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Jak się uda redukcja, to troche w zimie bym pomasował, właśnie dostałem pakiet startowy na mase



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Czas na zmiany !

WHEY premium