SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] HUBERT WITAK PRZYGOTOWANIA Z NANOX NUTRICEUTICALS POLSKA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Hubert, na masie zazwyczaj ile aerobów kręcisz?

Okres masy przed redukcją do PP również pod okiem Roberta?

Super forma! Szczególnie przy tak dużej ilości jedzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 635
DamiosL
Hubert, na masie zazwyczaj ile aerobów kręcisz?

Okres masy przed redukcją do PP również pod okiem Roberta?

Super forma! Szczególnie przy tak dużej ilości jedzenia :)


Siemka, na masie kręcę aero 3 x w tygodniu po 20 min. Od początku prowadził mnie Robert i nadal prowadzi :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie czy masz zakwasy po każdym treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 635
R09
Mam pytanie czy masz zakwasy po każdym treningu ?



Po każdym treningu czuje zakwasy, dlaczego takie pytanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo nie wiem czy zakwasy powinny byc po kazdym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 635
Witam. Wczoraj na Fitness Authority Challenge w Warszawie w kat. do 90 kg wywalczyłem 1 miejsce, jestem mega szczęśliwy bo wygrałem z utytułowanymi zawodnikami - dzięki panowie za fajną rywalizację na scenie i do zobaczenia w niedzielę na PP. Dziękuję mojej żonie która jak zawsze mocno mnie wspiera oraz wszystkim którzy przybyli na miejsce, mocno trzymali kciuki i kibicowali jesteś wielcy . Podziękowania należą się również mojemu trenerowi Panu Robertowi i jego żonie oraz firmie Nanox Nutriceuticals Polska która wspiera mnie od dłuższego czasu suplementacyjnie. Pozdrawiam


Poniżej kilka fotek z zawodów :)















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 635
:)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Świetna forma. Jednak na ostatniej fotce, jak się nie świecisz, na moje wygląda to lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 635
Witam :) Wczoraj na Pucharze Polski w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness w Mińsku Mazowieckim wywalczyłem 5 miejsce w kategorii kulturystyka wszechwag :) jestem bardzo szczęśliwy że udało mi się uplasować na tak wysokim miejscu :) obsada mojej kategorii była bardzo mocna rywalizowałem na scenie z takimi mistrzami jak Andrzej Kołodziejczyk, Jakub Potocki, Mariusz Bałaziński był to wielki zaszczyt stanąć z nimi na scenie :) Wczorajszy start był ostatnim w tym sezonie i uważam go za mega udany, teraz chwila odpoczynku i ruszam z mocnymi przygotowaniami do sezonu 2015 :) Pozdrawiam













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
świetna forma! gratuluje sukcesów!

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu trenigowego - siła

Następny temat

Trening PUSH/PULL do oceny

WHEY premium