SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] GUBAN

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ładnie, możesz jechać dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Mega powolna masa . Nawet 0.5kg na miesiąc mnie zadowoli , byle jak najmniej fatu łapać jak na poprzedniej masie.


Zmieniony przez - guban1988 w dniu 2021-07-23 13:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
gdzie te czasy świniomasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Dobrze jest .nie ma co się spieszyć , ja już sam się nauczyłem na swoich błędach że lepiej robić masę 6-7 miesięcy niż na wariata 3-4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Dokładnie, ja ta masę miałem wlasnie taka . 1 - 1.2 kg na miecha. Kiedyś jak ćwiczyłem na wariata wlasnie sie ulewalem . A po 8 miesiącu przerwy wróciłem w tamtym roku, dokładnie rok od powrotu minęło teraz i forma ok. Teraz jeśli za 2 tyg nic się nie zmieni podbijam kalorie, ale to za 2 tyg najprędzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
DJ_DoDo
gdzie te czasy świniomasy


Zdziwiony ze takie podejście? Każdy chce szybko wiem , ale czy sens zalewać się i później tracić czas na redu ? Lepiej być na +100 /200 kcal I pomalutku , ale długo cieszyć się plusem kalorycznym . Szczególnie że już trochę miesa siadło więc nie ma jakiegoś mega ciśnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
monkey22
Dobrze jest .nie ma co się spieszyć , ja już sam się nauczyłem na swoich błędach że lepiej robić masę 6-7 miesięcy niż na wariata 3-4


Ja również na tej masie, widzę że pośpiech nie jest mile widziany. +100/200 i styknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Trening naczczo na masie ? +/- a może nie ma różnicy? Pytanie bo mi naczczo wchodzą zaj**iscie , trochę byłem zmuszony przez pracę jak mialek caly tydzień od 10 22 , to na 7 trening był, ale zaraz po treningu posiłek i po 2 h nastepny . I z tego pytam bo może będę tak robił żeby mieć dzień dla siebie to od rana naczczo , ale teraz o masie mowie kiedy dzienny bilans jest na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10
fajnie . Sylwetka bdb ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Dt na masie , 470 ww , 60 tluszczy , 200 białka ( 4 posilki na zdjęciach) Białko mam wysoko żeby troche było tego towaru , nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków wysokiej podaży, masa wchodzi, redu fajnie tez także nic nie kombinuje , a 200 g miesa na Posiłek wygląda już lepiej na talerzu. Dziś waga 68.2 , od miesiąca kalorie bez zmian . Po minicut podbiłem o 400 na roztrenowanie, później o 100 i trzymam caly czas . Ciało widać że się zmienia wiec spokojnie nic nie zmieniam, sila fajnie idzie więc tylko do przodu.










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiana węgli na korzyść tłuszczy

Następny temat

Redukcja przy utrzymaniu mięśni.

WHEY premium