SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] GUBAN

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 80691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
2 posiłek, dzis dzień na szybko i na słodko. Białko ciasteczkowe za mało intensywne dla mnie . Ja lubię mocno słodkie, jeśli sołony obiad to konkretnie przyprawione . Najbardziej podchodzi slony karmel i czekoladowe, czekoladowo / ciasteczkowe jeszcze może być też




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
Teraz widać sylwetkę bardzo ładna sylwetka , tylko działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Plan jest taki : Wolna masa z wplatanymi minicut'ami. Jak długo masa , mini cut pewnie wyjdzie w praniu , chociaż widziałem art na potreningu ze zaleca się 12 tyg masy 6 minicut. A jakie jest wasze zdanie? Warto ciągnąć mase długo później redu ? Czy krótkie cykle masa minicut??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
3 posiłek , sałatka makaronowa z brokułem i serkami




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
I ostatni dziś . Tosty, kurczak z warzywami




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Czy warto ciągnąć budowę masy mięśniowej długo to kwestia względna i zależna od poziomu tkanki tłuszczowej. Polecam zapoznać się z artykułem, który wkleiłem w wypowiedzi wcześniejszej. 15 procent tkanki tłuszczowej powinno sugerować nam konieczność redukcji. Wydaje się, że u Ciebie jest około 12 procent. W dwanaście tygodni raczej mało prawdopodobne aby zalało Ciebie tak mocno. Jeżeli po okresie dwunastu tygodniach forma nadal będzie dobra, to przeanalizujesz dalszy wybór celu. Być może rzeczywiście krótki mini-cut będzie wtedy dobrym rozwiązaniem aby poprawić wrażliwość insulinową.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Hej. Powiało świeżością ;) jakiś nowy dziennik .fajnie . Sylwetka bdb ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Wczoraj dt. Również 4 posilki . Powiem ze jest mi to wygodne, jak 5 czy 6 posiłków










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Kolejne. Daje post pod postem bo nie mogę więcej zdjęć w jednym. Tu mam przed treningowy omlet i potreningowy posiłek.










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamiana węgli na korzyść tłuszczy

Następny temat

Redukcja przy utrzymaniu mięśni.

WHEY premium