SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Disciple

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 378 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4535
Dzisiaj pull i legs, jeden z ostatnich pewnie

MC 104 x 10
MC 104 x 10
MC 97 x 15 (matko..)

Tak jak do tej pory robilem krotkie przerwy "w nogach" z uwagi na mniejszy ciezar tak tym razem po ostatnim MC siedzialem 10 minut. Docelowo chce wejsc na dobrze zrobione 3 x 104 x 15 i dopiero dokupic ciezaru. Czuje ze dalo by sie nawet przed poczatkiem lutego.. ale nie spieszy sie... wole powoli z nogami z ww. powodow.

Przysiad 97 x 10
Przysiad 97 x 10
Przysiad 87 x 15

Duzo duzo lzej weszly 10tki niz zeszlego razu mimo progresji na kazdej serii. Pewnie ma to cos zwiazanego z tymi 10 min przerwy po MC :D

Podciaganie 20 x 8 + 2
Podciaganie 20 x 8 + 2
Podciaganie 10 x 12 + 3
Podciaganie na sucho x 15

Naczytalem sie o podciaganiu i mniej powtorzen ale napewno duzo lepszych wyszlo, bede eksperymentowal dalej w tym kierunku. Pewnie jak bym technike do 100% ogarnal to by jeszcze mniej zostalo, moze z 6 nawet w 20stkach.

Wioslo sztanga - 46 x 16 i zorientowalem sie ze za maly ciezar
Wioslo sztanga - 56 x 15
Wioslo sztanga - 66 x 11
Wioslo sztanga - 71 x 9 i jeszcze 3 oszukane
Wioslo sztanga - 76 x 7 i dwa oszukane

Zapomnialem juz jak sie wiosluje sztanga, totalnie nie mam pamieci motorycznej w tym cwiczeniu. Od prawie roku lecialem na zmiane hantlem i tylem sztangi jednoracz. Lece od niskich rampa w gore, zero presji na ciezar bo plecy zostaly zarzniete przez ostatnie pol roku i tak niskimi zakresami. Pobawie sie tu na luzie rampa.

Uginanie hantlem o kolano 17,5 x 10/8
Uginanie mlotki 17,5 x 12 + oszukany
Uginanie sztanga 36 x 15 - dopiero poczulem dobre

Rece skatowane po plecach jeszcze, nadzieji na dalsza progresje w najblizszym czasie nie bardzo widac, sam nie wiem, chyba trzeba tu zmienic podejscie. Chodzi mi po glowie zeby robic ze dwie x12-15 i z jedna 6-8. w ppl moze dwie 6-8.

Przedramiona 46 x 15-20



















Zmieniony przez - Disciple w dniu 2017-01-15 16:14:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 378 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4535
Zastanawiam sie czy nie podchodze zbyt silowo do tej masy. Na dobra sprawe wszystko oscyluje w okol maksow, na palcach jednej dloni moge policzyc serie w ktorych mam jakis zapas.

Napewno intensywnosc jest koszmarnie duza i sadze ze wyczerpuje sie schemat A/B. Ostatnio idzie ciagle ABABoffABoffAB. W przeciwienstwie do poczatku cyklu gdzie lecialem ciagle ABABAB. intensywnosc jest tak wysoka ze za kazdym razem czuje ze b. ryzykownie dla regeneracji aby odrazu po B wrzucac A.

Do tego po prostu po nogach ledwo mam juz sile na plecy po nich ledwo robie biceps i zdarza sie - jak dzis - ze w ogole nie robie brzucha. Na mniejszych ciezarach nie bylo problemu - teraz jest.

Sadze ze granica w ktorej cierpi na tym caly trening albo zostala juz przekroczona a ja to jeszcze wypieram - albo niedlugo bedzie.

Chyba czas bedzie zainstalowac Push Pull Legs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Push pull legs pwoinno się dobrze sprawdzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 + hipertrofia

Następny temat

proszę o ocenę planu

WHEY premium