SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Przesta - Sam sobie wyrabia genetyke/MASA KLASA.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Suplementacja :

Ra
no:

Białko
Omega 3
BCAA 7g
Strong-C
Multi pack 3 caps
4 Caps CM3

Przed treningiem:
BCAA 7g
5g Mono Micronized Mesh
Nitrobolon 2 20g

Po treningu:

Max Carb 75g
BCAA 7g
Multi pack 1 caps
CM3 4 Caps


Dieta dzisiejsza (ominąłem 1 posiłek musiałem się wyspać bo od 2 tyg porządnego snu nie miałem)
1.4 Jajka , 2 banany , 100 Owsianych
2.200g Twarogu , 170g chleba , 15ml oliwy
3.Piers z kurczaka 150g + ryż basmanti 150g + warzywa
4.Zupa (Barszcz )150g kurczaka + 75g ryzu + warzywa
5.200g twarogu , 120g owsianych , 20ml oliwy

Trening był spoko , cięzarami nie szalałem

Trening Pleców
Martwy ciag - 4 serie progresja
Sciaganie drażka w dół wyciągu górnego - 3 serie
Sciaganie drazka do klatki - 3 serie progresja
Wiosłowanie hantlą - 3 serie progresja
Wiosłowanie na maszynie jednorącz - 2 serie progresja


Waga od poczatku poszła o 4,7kg czyli waga wynosi rano 83,3kg , myślę że spokojnie domasuje do 95kg gdyż nie widze większych zmian sylwetce mimo tych 5kg (.A chce przymasować do dużych rozmiarów

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty majster myslisz ze to tak o przymasowac ? Wazne zeby ta masa byla dobrej jakosci...bo co Ci potym jak zrobisz powiedzmy 5kg masy na cyklu z czego na tluszczu bedzie powiedzmy 3kg no ale Tobie akurat nie musze tego mowic! Masuj z glowa i tyle

Zmieniony przez - Bulek1991 w dniu 2011-03-21 08:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Przesta spokojnie dojdziesz do tej wagi, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Przy obecnej motywacji nie sądzę aby był to dla Ciebie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiejszy dzień wyglądał tak:

Dzień wolny pogoda piękna , około 20 stopni Spacerek nad zatoką w taką pogodę , nie ma nic lepszego

Od dzisiaj nowa dieta weszła do gry , niestety jest bardzo podobna ale tutaj nie ma co się spodziewać różnistych rzeczy

Dieta:

1.150g Twarogu , 2 banany , 170g Chleba brązowego , warzywa.
2.200g Twarogu , 200g Chleba brązowego , WPC Z mlekiem.
3.Pierś z kurczaka 200g , 150g makaronu durum , warzywa
4.Wołowina chuda 130g , 150g ziemniaków , warzywa.
5.Pierś z kurczaka 150g , 150g makaronu durum , warzywa.
6.4 jajka , 120g Płatków owsianych z jogurtem naturalnym i owocami.

Suplementacja:


Rano:
Białko
Omega 3
BCAA 7g
Strong-C
Multi pack 3 caps
4 Caps CM3

Przed treningiem:
BCAA 7g
5g Mono Micronized Mesh
Nitrobolon 2 20g
Omega
Cynk
Magnez

Po treningu:
Max Carb 75g
BCAA 7g
Multi pack 1 caps
CM3 4 Caps

Treningi przebiegają świetnie ostatnio , pogoda dużo zmienia i jakieś zupełnie inne nastawienie mam , trochę luźniejsze ale jakoś zlewam po prostu na wszystko Też lepiej sypiam zauważyłem , myślę że przed maturą to się zmieni i to już bardzo niedługo ale jednak teraz mam zamiar skorzystać jak najwięcej mogę z dobrego samopoczucia

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-03-23 20:51:29

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Myślę że już coraz bardziej uwidaczniają się oznaki masowania , już bardzo słaba jest separacja pomiędzy tricepse/bicepsem a barkami,jakoś to wszystko jakby zmalało w oczach ale na obwodach zyskało , jednak to prawda że sylwetka na masie się dużo gorzej prezentuje niż typowa "ubita" Sylwetka

Ogólnie świetny dzień słonce nawala upał na dworze a ja zaraz na trening idę.Koledzy dzwonią żeby iść na piwo a tu niestety nie ma jak , trzeba iść prosto do celu takie piwko przed treningiem moim zdaniem zdecydowanie odpada.

Poprawy jakie do tej pory zauważyłem to poprawa grzbietu , zyskał na grubości mięśnia definitywnie.Triceps też trochę przyrósł moim zdaniem , nogi rosną mimo że ich nie katuje zabójczo .Co do bicepsa to dalej brakuje mi na nim tzw "Szczytów" Mam zamiar jeszcze dociągnąć łydkę do jakiś 45-46cm na masie bo jakaś licha mi się wydaję mimo tych 43cm.Bokiem się słabo prezentuje , jakby jej brakowało na grubości.

Wieczorem dam zdjęcia
Pozdrawiam.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dieta:

1.150g Twarogu , 2 banany , 170g Chleba brązowego , warzywa.
2.200g Twarogu , 200g Chleba brązowego , WPC Z mlekiem.
3.Pierś z kurczaka 200g , 150g makaronu durum , warzywa
4.Wołowina chuda 130g , 150g ziemniaków , warzywa.
5.Pierś z kurczaka 150g , 150g makaronu durum , warzywa.
6.4 jajka , 120g Płatków owsianych z jogurtem naturalnym i owocami.

Suplementacja:


Rano:
Białko
Omega 3
BCAA 7g
Strong-C
Multi pack 3 caps
4 Caps CM3

Przed treningiem:
BCAA 7g
5g Mono Micronized Mesh
Nitrobolon 2 20g
Omega
Cynk
Magnez

Po treningu:
Max Carb 75g
BCAA 7g
Multi pack 1 caps
CM3 4 Caps

Wczorajszy dzień nie trzymałem niestety diety w 100% , mam ostatnie 2 miesiące tzw " COLLAGE'u " a wiadomo że jak się kończy szkołę to trzeba iść na całego Z alkoholem nie szaleje Wszystko umiarkowanie , regularne picie wody jeśli jakieś piwko wleci żeby nie wysuszyło mnie bardzo.

Treningi idą świetnie od poniedziałku lecę z nową rutyną treningową Jutro ją wrzucę Siły jest ostatnio na treningach więcej niż się spodziewałem , myślę że świetne samopoczucie dobrze na to wpływa też , psychika pomaga w tych sprawach na pewno .

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-03-27 12:46:58

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Cały czas śledzę Twój dziennik kolego więc się nie opierdzialaj
Jedziesz!!Progres będzie na pewno dobry a jakością masy się nie przejmuj na to przyjdzie czas później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dawid - Opierdzielania sie nie ma , ostatnio nawet juz sa znaki nabierania wagi.Wyszlo pare rozstepow pod pachami gdzie nigdy w zyciu nie przepuszczal bym ze mi rozstepy wyjda .Waga idzie caly czas na plus , wymiary tez ida

Dzisiaj trening klatka , triceps.
Bedzie ogien
Teraz jestem w szkole wiec nie rozpisze sie dokladnie ale jak wroce to cos tam dopisze

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-03-28 11:27:19

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Najważniejsze że motywacja jest cały czas, widać że entuzjazm również na wysokim poziomie. Pracuje tak dalej! Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ehh panowie załamka , ja z kasą na spodnie nie wyrobie.Nogi mimo że na nich się obijam niemiłosiernie to tak czy siak 2 pary spodni dzisiaj stwierdziłem za nie użyteczne.
Musze chyba w jakieś regulowane jeansy w udach zainwestować
Dzisiaj trening sobie odpuściłem Bo byłem na badaniu krwi , wolałem nie ryzykować złym samopoczuciem bo mimo to trochę tej krwi mi spuścili
Jutro trening pleców , będzie ostro bo chce je rozbudować na maksa podczas okresu masowania
Waga cały czas na plus , zauważyłem delikatną różnice w grubości ramion i tricepsa.Tak jakby się poszerzył

Dieta trzymana dzisiaj w pełni , trochę trudno było ale jakoś dałem radę
W pasie ostatnio poszło 2cm czyli jest około 83-4 z rana.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cm3

Następny temat

[BLOG]Bulek- Redukcja str. 1-20 / MASA str.22

WHEY premium