SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Przesta - Sam sobie wyrabia genetyke/MASA KLASA.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Nazwa to : Now
Dziwnie się nazywa ale skurcze mam tylko i wyłącznie przy bardzo intensywnym treningu nóg , czyli że działa jak powinien

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to git majonez ja to pakuje w siebie Filomag b6+Aspargin no i Multipack+Mega Mineral. Wiec magnezu troche tam mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiaj trening barków , mam zamiar je dosłownie zniszczyć do tego katowanie brzucha i Łydek brzuch ostatnio zajeżdżam co 2 dni około 3 serii lżejszych i 2 serie bolesne dosyć zobaczymy jakie efekty będą.


rano zrobiłem takie zdjęcie , jeszcze zaspany Ta nieszczęsna klatka Postanowiłem że w rok 2012 nie mam zamiaru wchodzić z dysproporcją klatki.Mam zamiar ją zabijać na treningach





Co do suplementacji to już zamówione wszystko na okres 3 miesięcy , po czym zmienię suplementację.

Co do dzisiejszego treningu barków to po prostu MIAZGAAAA , palenie , ból jakby ktoś nawalał mi muki Pompa też gigant pomimo że jadę teraz kompletnie bez użycia jakichkolwiek suplementów gdyż od 1 Lutego postanowiłem że nie będę jednak stosował stałej suplementacji Kreatyną.

1.Wyciskanie sztangi zza głowy 3 serie 10/10/10
2.Arnoldki 3 serie 10/10/8
3.Unoszenie ramion w bok w każdej serii podwójny drop set 10+10+10/10+10+10/10+10+10
4.Unoszenie drążka wyciągu dolnego 10/10/10
5.Brzuszki na krawędzi 3 serie
6.Odpychanie nóg leżąc 2 serie
7.Wspięcia na palcach 3 serie MAX powt

trening bardzo udany masakra poprostu Aż nie wyrabiałem Ale to znaczy że wracam do formy

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-02-03 20:18:00

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
dzisiaj mam bardzo dobry dzień co przełoży się na trening , skatowanie nóg konkretne będzie Jak wrócę to zdam relację

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiejszy trening Biceps/Łydka/Brzuch miazga lecz niestety nie dokończyliśmy go Z powodu kontuzji partnera treningowego który niestety przy tym jak chciał położyć mi sztangę na nogi naciągnął sobie coś w dolnej partii pleców lub dysk uszkodził - nie jestem pewien bo on sam nie wie co dokładnie.

Trening wyglądał tak :
1.Unoszenie hantli na przemian podwójny drop set w każdej serii 6+6+8 cięzar : 22kg 16kg i 12kg w ostatniej serii zmniejszyłem z 22 na 20 ale pompowało fajnie mimo że duże ciężary.
2.Młotki na wyciągu dolnym oburącz + 10 powt sztangą łamaną po każdej serii 10/10/10 Progresja.
3.Uginanie ramion leżąc na wyciągu dolnym 10/10/12 18kg , 24kg , 26,5kg.Negatywne powtórzenia.
4.Uginanie ramion w oparciu o kolano , max powt a każdej serii hantelką 12kg.

Później były łydki ale niestety na tym się dzisiaj skończyło. Mam nadzieje że to nic poważnego bo koleś naprawdę dobrze zmusza do wymuszonych powt które tak ciężko uzyskać bez asysty kogoś

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiaj rano się ważąc mało nie złapałem się za głowę waga pokazała 80,8kg czyli 1.9kg na plus przez 2 tygodnie , jutro się jeszcze raz zważę bo nie mogę uwierzyć że tak mi waga skoczyła mimo braku jakichkolwiek suplementów Niestety po wczorajszym treningu i powrocie do domu odczułem że choroba mnie łapie , lecz już dzisiaj jest o niebo lepiej niż było Mam nadzieję że do jutra już choroba zniknie.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
no to wcinaj witaminki i zwalczaj przeziębienie póki słabo trzyma Wszystko w dobrum kierunku idzie! jest progres

Zmieniony przez - glok w dniu 2011-02-06 11:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasami polopiryny i innych gowien nie bierz...wylecz sie tradycyjnie jezeli masz juz jakies objawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Witaminy , minerały , miód , herbata mleko i czosnek trochę gardło mnie boli ale katar już prawie ustąpił , gardło przez katar boli więc jutro już bankowo będzie git , trochę się słabo czuje ale to przez to że nie wyspałem się.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Mamy na nieszczęście okres wysokiej zachorowalności na grypę obecnie, więc jeżeli możesz to wcinaj duże ilości czosnku z miodem i mlekiem. Szkoda byłby zachorować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cm3

Następny temat

[BLOG]Bulek- Redukcja str. 1-20 / MASA str.22

WHEY premium