SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Przesta - Sam sobie wyrabia genetyke/MASA KLASA.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
W tych działach nie można ani słowa niestety o tego typu rzeczach , więc wolę nic nie mówić .Jakieś ProWitaminki coś w tym stylu Nic mocnego.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Okej, to rośnij


Zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Rośnięcie gwarantowane Erniiii Dzięki.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
TRoche muzyki Dzień wolny: Nie mogę chodzić , a wstawanie jest po prostu koszmarem Znaczy był dobry trening nóg .W poniedziałek już będzie mega trening klatki.


Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiaj dzień wolny , zakwasy dalej masakryczne.

Waga idzie cały czas dużymi krokami do przodu a wcale nie ładuje dużo węgli w siebie , znak że ciało na prawdę zszokowane jest

Plan jest taki
Przez następne : 6-10 tygodni postaram się dobić do tych 95kg.

Gdy już skończę okres masowania:
Prawdopodobnie utnę wagę do około 85kg po czym będę powtórzę cały proces masowania znowu do 95kg.Po czym prawdopodobnie zrobię nie za mocną wycinkę ale tak żeby fetoru nie było nigdzie

Dzisiaj z dietą trochę luzuję , to znaczy że zjem około 4 posiłków z diety 1 cheat meal i prawdopodobnie ten cheat meal będzie jak 2 posiłki więc sobie dam spokój z 6 na dzisiaj Nie chce się zniechęcić do diety gdyż w ostatnich dniach się bardzo do niej przyzwyczaiłem i mój żołądek nie odmawia posłuszeństwa podczas szamania

Jutro klatka/Triceps , masakryczny trening będzie.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Dzisiejszy trening - Najlepszy jaki do tej pory miałem , klatka nigdy w życiu nie była tak spompowana.

Waga dziś rano pokazała prawie o 5kg więcej niż 2 Tygodnie temu , sylwetka wróciła do poprzedniego wyglądu moim zdaniem .Pod koniec masówki czyli za 6-8 tygodni wrzucę zdjęcia do porównania z przed i po.

W pasie niestety rośnie brzuch jest wydęty jak opona ale co poradzić , tłuszcz tak strasznie się nie odkłada głownie centymetry w pasie to jedzenie i suplementacja którą staram się trawić non stop

Przez następne 6-8 tygodni nie koncentruję się na ciężarze w ogóle.Dzisiejszy trening był tego dowodem że lekkim ciężarem z idealną techniką można doprowadzić do dużo większego załamania mięśniowego.Pompa też była o niebo lepsza i mam nadzieje że przyrosty będą też na plus

Jedyne co mnie martwi to barki na dzień dzisiejszy ( Boczny akton ) Odstaje niemiłosiernie niestety , w pozie najszerszy przodem praktycznie nie widzę separacji pomiędzy bicepsem a barkiem przez jego brak .

Co do startu o którym wspominałem to prawdopodobnie będzie miał miejsce w październiku przyszłego roku , myślę że 14 miesięcy starczą mi żeby dobudować na tyle masy żeby stanąć na scenie.Będzie mnie to trzymało w rygorze gdyż wiem że mam tylko 14 miesięcy i każdy posiłek , trening będzie tu odgrywał ważną rolę.Więc będę dawał z siebie jeszcze więcej .

Jutro plecy , nie będzie litości.Gdyż na tej partii też się bardzo skupiam

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W pasie niestety rośnie brzuch jest wydęty jak opona ale co poradzić , tłuszcz tak strasznie się nie odkłada głownie centymetry w pasie to jedzenie i suplementacja którą staram się trawić non stop

Kręcisz jakieś aero? Po siłowym?


Jedyne co mnie martwi to barki na dzień dzisiejszy ( Boczny akton ) Odstaje niemiłosiernie niestety , w pozie najszerszy przodem praktycznie nie widzę separacji pomiędzy bicepsem a barkiem przez jego brak .

Jakie izolacje na boczny akton robisz?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
BzykuDG - na aero będzie czas jeszcze , na razie nie widzę potrzeby.Jak mówiłem brzuch jest jedynie ostro wzdęty od posiłków i supli.

Co do barku to robię na boczny unoszenie hantli w bok , a na drop set unoszenie sztangi wzdłuż tułowia w każdej serii do załamania

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z tym brzuchem, to oby. Żebyś tylko nie obudził się potem z ręką w nocniku.

Co do barków to proponowałbym dorzucenie 3 serii unoszenia sztangielek w siadzie z dużym obciążeniem gdzie ruch zaczynasz w pochyleniu ze sztangielkami pod pośladkami w zakresie powtórzeń 10-8. Mi to bardzo pomogło.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Spróbuję BzykuDG , dzięki .A co do pasa to się nie martwię , z wycinaniem nie mam problemu.Spalam tkankę bardzo łatwo.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o cm3

Następny temat

[BLOG]Bulek- Redukcja str. 1-20 / MASA str.22

WHEY premium