SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

<<<<< PROŚBA >>>>>>

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 952
witam!

szukalem ale niemoge znalezc tych wlasciwych :/ miedzy innymi chodzi mi tu o trening Joe Weidera dla ludzi trenujacych Sporty walki i Bokserow. czy moglby mi ktos podac link? bede bardzo wdzieczny.

aha i jeszcze takie pytanko. tydzien temu w poniedzialek zrobilem maly trening na dynamike. mianowicie poszedlem na stadion, przebieglem jedno kolko (ok. 380m) wolno (truchtem) potem ze startu niskiego 60m na maksa ile tylko moglem i powrot truchtem, powtorzylem to 5 razy, nastepnie bieglem 2 okrazenia 10 krokow truchtem 4 kroki to maksymalne odbicia jak w sprincie i na koniec pochodzilem tak z 20 minut. OPROCZ TEGO ZE PRZEZ 3 DNI NIEMOGLEM CHODZIC TO PROBLEM JEST W TYM ZE POMIMO LEKKIEGO RANNEGO ROZGRZEWANIA LECIUTKIEGO ROZCIAGANIA DO DZIS NIEZREGENEROWALY MI SIE MIESNIUE NOG I NIEWIEM CO JEST, CIAGLE ODCZUWAM W NICH ZMECZENIE NP. WCHODZAC PO SCHODACH, LUB ZA DLUGO CHODZAC I BOL PODCZAS WCHODZENIA NA SCHODY:/ czy ktos z was moglby mi cos poradzic w tym wypadku?

dzieki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam dazacych do doskonalosci swojego ciala. 3majcie sie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Odpoczywaj dopoki nie przestanie bolec. Swoja droga troche za duzo jak na 1 raz i teraz widzisz tego skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 952
w sumie to tak, tylko juz poltora tygodnia i zero poprawy na dodatek mam ograniczony ruch nogami jak sie niebede rozciagal to po mnie:/ faktem jest ze na nogi pierwszy raz zrobilem takie samobojstwo miesni ale na gore ciala juz nieraz tak robilem i efekty byly wypasione i cwiczylem na tym bolu i sie przyzwyczajalem i przestawalo bolec potem tylko rozrost i sila, z nogami niewiem czemu ale tak niejest:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Przeforsowales sie. Daj kolejne 2 tygodnie odpoczynku i nie rob NIC, NIE TRENUJ poprostu wypoczywaj. Jesli nadal nie bedzie poprawy zglos sie do lekarza.
U mnie np po przeforsowaniu sie nie raz musialem miech i wiecej odpoczywac.
Zycze szybiego powrotu do zdrowia.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Masz organizm nie przyzwyczajony do tego typu treningu, i ponadto tak forsownego. Mozliwe, ze ponaciagales sobie niektore miesnie. Idz na masarz, odnowe biologiczna, smaruj masciami rozgrzewajacymi jak np. Benguy.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyczka z nowego hl z Tankiem

Następny temat

Stronka Mino

WHEY premium