SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@Igor101 - Dziennik

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robię z betonu, ale dopiero we wrześniu, jak robotę skończę. Jak zrobię, podzielę się z Wami moim patentem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
W takim razie trzeba ciułać kase na ciężarki :) Akurat są wakacje to można coś przyrobić.
BTW: "Dzisiaj znow tak strasznie duszno, ze trening to sobie odpuszcze.. "
Panowie bez wymówek i zapierd***Ć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
igor sprzedaj caly sprzet bo i tak cwiczyc nie zaczniesz moze komus posluzy a ty odzyskasz utopiona kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
jak śmiesz tak pisać :( ! zacznę i Wam nie dowiarką udowodnię wszystko na zdjęciach !

jutro już 6 tren mam

i pytania...

na barki obciążenie chciałem pozostawić te same, a zwiększać liczbę powtórzeń w serii, czy na mase ten myk się sprawdzi ?



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-07-02 19:02:40

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
juz 6? hahaha przecwicz chociaz z rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
"na barki obciążenie chciałem pozostawić te same, a zwiększać liczbę powtórzeń w serii, czy na mase ten myk się sprawdzi ? "
W jakim ćwiczeniu?
Ile teraz robisz?
Jak technika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Lapson technika zawsze będzie kulała, aczkolwiek wydaje mi się że wyciskanie hantlami robie poprawnie na siedząco jednak zamieniam, bo stojąco mi jakoś nie odpowiada Bo wole z barkami nie przeginać, łatwo o kontuzje więc nie wiem czy pozostać przy stałym ciężarze na hantlu u mnie 8 kg na rękę & zwiększać ilość powtórzeń. Dopiero po tym jak dojde powyżej powiedzmy 15 i już będzie za lekko wtedy dodam o 2kg np

gsmt

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-07-02 22:00:50

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Dawaj dawaj bo coś się opierdzielasz, ja tu cały czas czuwam. Filmiki będziesz jakieś wrzucał z siłki ew basketa?

P.S. Ty te 183 masz w butach jak Iverson czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
SutSon
Dawaj dawaj bo coś się opierdzielasz, ja tu cały czas czuwam. Filmiki będziesz jakieś wrzucał z siłki ew basketa?

P.S. Ty te 183 masz w butach jak Iverson czy bez?


183cm bez butów, ale tak jak pisałem w przychodni 185 u pielęgniarki 183 Będą filmiki, trochę z treningów bokserskich jak mi się uda jakąś dobrą kam skołować i sale wynająć, bo nara zie nie ćwiczę wgl Z siłowych coś tam nagram, jak robie dipsy żeby chłopaki ocenili np Z basketa dodam coś na youtubie w wakacje. Cierpliwości

teraz robię masę w domciu tym planem, i zobaczymy co z tego wyniknie jem dobrze, po tym będzie plyo, bo białym to zostało, a czarni mają gena

czuwasz? wgl tą piłe chyba sobie wezmę spaldinga

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny i prośba o sugestie

Następny temat

Cykl treningowy na drązku

WHEY premium