SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.....:::::SŁOWNIK:::::.....

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a teraz 1/3 mojej bylej klasy miała zaświadczenie o dysklekcji? Ludzie są leniwi a nie chorzy, znaleźli sobie luke, żeby ominąć nauke ortografii.

to moze banujcie też tych co mieli lewe zwolnienia z w-fu bo im się nie chciało ćwiczyć i teraz pewnie są łamagami.

A co do ortografii,może to i ładnie estetycznie wyglada jak ktoś nie sadzi byków ale prawda jest taka ze jest to w obecnych czasach raczej nieprzydatne(znajomość zasad ortografii).Mozesz być kim chcesz i dojść jak daleko chcesz bez znajomosci ortografii i tak jak pisałem wcześniej możesz być ekspertem w danej dziedzinie i doradzać każdemu sadzac byki.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ale mozesz byc ekspertem w kazdej dziedzienie nie robiac bledow. Nie wymaga to az tak wiele

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Mozesz być kim chcesz i dojść jak daleko chcesz bez znajomosci ortografii i tak jak pisałem wcześniej możesz być ekspertem w danej dziedzinie i doradzać każdemu sadzac byki."

Powodzenia w szukaniu pracy z taki podejściem.

Pomyśl kogo wybierze pracodawca mając do dyspozycji 2 kandydatów, zakres wiedzy taki sam, jeden z nich nie nauczł się ortografii, a drugi tak. Na 99% wybierze tego, który nie sadzi błędów ortograficznych.

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2006-10-25 12:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
To ze ktoś ma papierek (załatwienie go nie jest jakąś arcy mega trudną sztuką) nie znaczy że taka osoba ma prawo do popełniania wszystkich możliwych błędów jakie się da!

Sam niekiedy jak nie jestem pewny jak się piszę dane słowo to sprawdzam w wordzie.

a jak widzę muj , ktury żeźba - to nie wiem czy się śmiać czy współczuć takiej osobie.

propozycja autora ciekawa jednak wątpię aby weszła w życie.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mnie najabrdziej w****ia jak ktos pisze o na koniec zamiast ą

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
znajomosc zasad ortografii w dzisiejszych czasach jest nieprzydatna
czy ty wiesz co mówisz w ogole? polowa ludzi nie zwraca uwagi na pisownie z lenistwa, jak zrobia bledy i sie im wypomni to ze maja jakies "dys". I dobrze tu ktos napisal, dyzmozgowie chyba.
nie robic slowników a tych co robia błedy ort banowac niech sie naucza poprawnej polszczyzny

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem tego samego zdania co oska, ban za walenie błędów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Albo chociaz przez chwilke zastanowia nad tym co napisali, czasami wystarczy zobaczyc co sie napisalo i widac blad a jak sie nie wie jak cos napisac to jezyk polski jest na tyle bogaty ze kazde slowo idzie bez wiekszych problemow zastapic innym

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dudek
czepjaż sie
nie karzdy ómie ortograwie
dai spokuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
a jak mog zrobic do tego tematu ankiete

kurde cođ mim klawiatura padla i nie mog robic polskich znakow
????????

ta klawiatura pada mi tzlko na sfd bo normalnie to chodyi )word ,gg=

a slownik cos w rodzaju jak w wordzie jest!

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2006-10-25 13:32:47

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2006-10-25 13:49:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"PODANY KOD JEST BŁĘDNY" SMS ZA 5ZL!!!!!!!

Następny temat

Spam dla modów ;-)

WHEY premium