SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.....:::::SŁOWNIK:::::.....

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 155
co myślicie o słowniku na sfd

poprawiałby on np. często pojawiające się błędy ort..

??

jak już był ten temat to przepraszam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
Napisałem: np tak jak ja całkiem niedawno nie mogłem korzystać z...
Nie wiem dlaczego się tak działo ale poprostu komp miał...

Chodziło m i o to że miałem kiedyś całkiem nawet niedawno taki problem,ale już nie mam go całe szczescie,teraz mam nową maszynę.
Mam ADM Athlona(tm)64 2.01 GHz; 512 MB Ram-u; Wind XP(2002)i mam 148 GB na twardzielu,więc teraz na sprzęt nie narzekam.

Ale mimo wszystko dzięki za rade,zapamiętam na przyszłosć.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
.

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-10-24 19:58:46

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 155
jak zrobic do tego ankietę


czy ci którzy nie maja abona mogą zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moze i dobry pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
w ogóle się w tym dziale nie wypowiadam,ale moze w końcu zaczne...
jestem PRZECIW.Dlatego że nie jest to forum polonistyczne,niektórzy zresztą są dysortografami.Poza tym ortografia czy gramatyka nie jest wyznacznikiem wartości wypowiedzi danego użytkownika.
No i końcu moderatorzy mieliby niepisane prawo banować kogoś/bądż usuwać wypowiedzi użytkowników którzy walnęli jakąś gafe i tak w jednym dziale ortografia będzie traktowana na róni ze spamem(czylki tygodniowy ban z góry) a w innym nikt nie będzie jej brał pod uwage.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ale w****iaja mnei niektore bledy sa mega razace, np ludzie nie znaja ortografii robia glupie bledy i zwalaja to na jakies dysmozgowie,*****a prawda. W podstawowce wszyscy musieli ladnie bezblednie pisac i dawali rade w gimnazjum zaczelo byc modne dysmozgowie i ludzie nagle ci co bledow nie robili bo sie starali nie robic nagle na legalu mogli je robic i juz mieli wszystko w pompie.

Slownik jak w wordzie dobra sprawa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

pozatym w najnowszym firefoxie jest słownik wbudowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
"ODRZYWKI, żEźBA, PROźBA" - nie macie tego dosyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
ludzie na legalu zaczeli robić błędy bp już nawet na maturze nie patrzą na to tak jak kiedyś.
Poprostu są ludzie którzy mają problem z ortografią i ja nie widze powodu dla którego miałoby się ich dyskryminować tutaj. To tak samo jak by wprowadzić też zasade zeby blokować tych co nie mają wyobraźni przestrzennej i nie potrafią przewidzieć co można odpisać na ich wypociny i w ten sposób poprostu spamują.

Aha.Uwierzcie mi,są też ludzie którzy mają nienajlepsze cuda techniki(komputery) i np tak jak ja całkiem niedawno nie mogłem korzystać z większej liczby programów niż 3(na raz) bo się wszystko zacinało tak i oni mogą mieć podobne problemy...(ja np zawsze używałem sfd,gg i winampa żeby coś posłuchać i gdzie tu było miejsce na worda???)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Poprostu są ludzie którzy mają problem z ortografią i ja nie widze powodu dla którego miałoby się ich dyskryminować tutaj"

ty, a dlaczego dawniej nie bylo w ogóle takich ludzi, ateraz 1/3 mojej bylej klasy miała zaświadczenie o dysklekcji? Ludzie są leniwi a nie chorzy, znaleźli sobie luke, żeby ominąć nauke ortografii. Mnie szlak trafia jak czytam posty z rażącymi błędami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kiedys jak nie bylo to tak popularne te dyskobolie cale to nikt jakos tylu bledow nie robil zastanawial sie jak co napisac i pisal zle lub dobrze ale chociaz sie zastanawial, ja niejednokrotnie jak pisalem jakies wypracowanie to ze slownika korzystalem i jakos sie nauczylem pisac. A teraz kazdy moze sobie zalatwic papierek o dyskobolii jakiejs i juz moze pisac z bledami nawet nie zastanawiajac sie jak wyglada to co napisze. Ludzie ktorzy naprawde moga miec jakies problemy z tym a nie lenistwo jak wiekszosc pewnie nawet nie przyznaja sie do tej dyskobolii.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"PODANY KOD JEST BŁĘDNY" SMS ZA 5ZL!!!!!!!

Następny temat

Spam dla modów ;-)

WHEY premium