SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

........w drodze na KSW !!!!!!.......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 75319

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem Flex:). Dzieki za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam bardziej czekam na Mameda słyszałem że jest bardzo dobry a nigdy go w akcji nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
to nie chodzi o ból,bo bólu jako tako się nie czuje ,jest za duża adrenalina
ale chodzi o to co się dzieje z naszym ciałem po mocnej klepie


jak ostatnio sie biłem z takim misiem (w styczniu jakoś), walka trwała może minute...ostro sie praliśmy a mimo to ja w ogóle nie czułem żeby mnie trafiał

Typ już finiszuje nie ma siły, poddaje sie... ja uchachany że chvja mi zrobił a on cały poturbowany... patrze na swoją koszulke a tu taki kurva zonk koszulka cała we krwi umazana jakbym kose dostał, nos rozyebany totalnie, farba cieknie...

a ja ni chvja nic nie czułem...zero bólu... dopiero po kilkunastu minutach i to nie kichawa tylko łuk brwiowy strasznie napierał... to jest adrenalina

przypuszczam że mógłbym sie z nim klepać i przez 10 minut aż by mnie zabił a i tak bólu bym nie czuł


oby jutro taka adrenalina zawładnęła Mariuszem


Zmieniony przez - zawodnik89 w dniu 2010-05-06 12:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
wejdzie na ring i będzie:

"dawaj na ring! dawaj na ring! zaraz Cię zniszczę! zaraz Cię zniszcze"



ciekawe czy Krystian zaśpiewa

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
ten brat niby ważył 4 lata temu 75kg coś gadał w jakimś talk show


ale mariusz go wziął w obroty, treningi po 5h rzekomo, odpowiednia dieta, suple, stery i sie chłopak rozrósł jak pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4766
Prawdziwa siła techniki się nie boi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehee zawodnik dobrze prawisz:). trzymaj soga za historie ^^ potem jak na chate wróciłeś to łeb pewnie napyerdalał ostro nie:D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24539 Napisanych postów 68219 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538252
krotka pilka

bede w pracy gdy pudzi bedzie wlaczyc

gdzies bedzie w necie transmisja ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie będzie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
będzie na ipla
tylko trzeba sms-ka wysłać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

witam moze mi ktoś pomóc cel redukcja...

WHEY premium