SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

........w drodze na KSW !!!!!!.......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 75288

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
to bieganie na wyjście pudziana to rozciąganie niepotrzebne spokojnie z powagą mógł wejść i teraz inaczej by się mówiło o nim po tej walce no i te wypowiedzi że będzie rzeźnia w parterze

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-05-08 01:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
moim zdaniem Sakurai vs MAmed najlepsza walka dzisiejsza, pokazali klase, tylko w stojce za malo walki troche:P hehe. Szkoda ze te 1 duszenie mu nie wyszlo, pewnie nie zauwazyl ze przestawil glowe japonczyk. Jak dla mnie to sedziowie sprawiedliwie dali remis :)

A co do walki Pudzianowskiego to lipna co tu duzo mowic, ale bylem pod wrazeniem ze 10 minut wytrzymal ;o Dluga droga przed nim ;] a z Sylvia przegra dla mnie to jest pewne, nie wytrzyma dlugo jego ciosow w klinczu sobie nie poradzi ;).

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
wszelkie watpliwosci zostaly dzis rozwjane...niepokonany to on dlugo napewno nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Pokrzywdzili Japończyka był lepszy bynajmniej aktywniejszy w dogrywce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7606
Chyba troche przesadzacie, Japoniec nie byl z nikad- te 11 walk jednak wygral, wiec troche jednak potrafi, a Pudzian mu ostatecznie doyebal i troche przy okazji oklepal japonczykowi facjate. Fakt z kondycja jest kiepsko, ale nakrecaliscie sie przez kilka dni liczac, ze walka bedzie trwala 30 sek. i za bardzo sobie rozbudziliscie apetyty. Liczy sie, ze wygral, a Yusuke ma 2 walke w plecy i to z nowicjuszem. Gdybyscie sie nie nakrecili, to by byla radocha, ze wygral, a tak jest marudzenie, ze nic nie pokazal, ze***** nie zawodnik itd.

There's always a bigger fish

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699750
teraz to wszyscy znowu się mędrkują
a wcześniej z Pudziana mistrza mma robili
tak jak mówiłem fighterem to on nie będzie
w ogóle to na jego miejscu dałbym sobie spokój z Silvą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
no ale tak jak ktos wczesniej juz pisal, zeby odebrac pas trzeba wykazac sie mega aktywnoscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674


Z nim mu bedzie latwiej niz z Japoncem!

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699750
japończykowi dałbym zwycięstwo z khalidovem ,pokazał serce do walki
FoneX zejdź na ziemie

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-05-08 01:24:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Długo droga przed pudzianem on nie ma 18lat i wiadomo co za sobą ma. Wcześniej napisałem jak to będzie. To co prezentuje teraz świadczy o tym, że już lepiej to raczej nie będzie poza tym pudziń ćwiczył niby długo boks i karate kyokushin

Ale myślę, ze nas nie zawiedzie i jeszcze zobaczymy śmiertelny nokaut jakiś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

witam moze mi ktoś pomóc cel redukcja...

WHEY premium