SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

........w drodze na KSW !!!!!!.......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 75287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8-10 kilo mniej i tak nic nie da,ktoś kto siedzi dzień w dzień na siłce i pompuje swoje mięcho powinien o tym wiedzieć,Silvia to wyczaił i każdy następny będzie to wykorzystywał.pompa jest tak wielka,że niestety długo się nie potańczy tego fokstrota a i gości których można wykończyć w 3 minuty będzie coraz mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94792 Napisanych postów 364798 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670125
krótko i na temat,za szybko chciał walczyć z zawodnikami co zęby na tym zjedli,niestety ale to było nieuniknione.Musi popracować jeszcze trochę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
Mam nadzieje, ze mariusz sie nie podda ale bylo widac straszne braki w technice + zwatpienie oraz ZEROWA kondycje.
Szkoda ale jestem pewny, ze jak siee nie podda to da rade cos zwojowac.

Czy tylko mnie przerazila twarz pudziana w koncowych urywkach? K*rwa, on wygladal jakby mial umrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
moc za mała,techniki brak,kondycji na 120kg brak,szacun za wiarę,nauka i jeszcze raz nauka tylko czy nie zapóźno,ćwiczy od września 2009 i zerowe postępy zwłaszcza wytrzymałościowe, szkoda tego roku bo więcej stracił na wizerunku niż wniósł w mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94792 Napisanych postów 364798 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670125
nauczony zwycięstw przez tyle lat i pewności siebie,a tutaj zrobił się bezradny oby psycha mu nie siadła jak Gołocie kiedyś.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
wielkie dzieki dla Jurasa wielkie come back
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic sie nie staloteraz bedzue jeszcze bardziej zdeterminowany treningow i zwyciestw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Najsilniejszy człowiek świata , ja to myślałem , że ***nięcie będzie miał jak koń kopytem a typów za noge rozkręci
i wy*******i w publike
gdzie te jego karate , podobno trenował ?
Typ z siłowni kontra wyszkolenie i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ktoś kto się tak zachowuje i w wywiadach mówi,że ochroniarzy ciąga ze sobą w trosce o innych zasługuję na oklep od czasu do czasu.
czas pomysleć o spokojnej starości,może parę odcinków TAAAKIEJ RYBY ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94792 Napisanych postów 364798 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670125
dobrze powiedziane,lanserka sie skończy teraz jak Rocki do ruskich zimą pobiegać na bosaka i zrobić com beck

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

witam moze mi ktoś pomóc cel redukcja...

WHEY premium