SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*MENT-relacja z cyklu*

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
ronie220
prosekto
e-lite
Co tak krótko ?
Badania pozostałych hormonów masz ?
Estro dodatkowo zbijałeś exe?
Morfologia coś dziwnie Idealne

W większości przypadków przy dhb nie ma konieczności zażywania inhibitorow nawet przy dawce 75mg co 2 dni.

Ronnie prowadziłeś może rozpiski z treningów jak siła szła na tym połączeniu?



Ja to raczej po „Wojtkowemu” budowałem sile, a wiec zaniżyłem ciężary i starałem się w rampie dokładać 2,5kg co tydzień...no czasem 5kg bo uznałem, ze na bombie musi iść Ale 10 kg na plus w dwa miesiące przy takich wynikach to kosmos, tym bardziej ze wcześniej leciał antek. Ale ja nie wierze w środki na sile tylko w trening


Jasne jasne. Poprostu byłem ciekaw jak szedł ciężar wzgledem skoku objętości mięśni. Antka czesto ciezko przelamac i progresowac dalej. Wiec kombo ment + dhb jedbak zasluguje na swoja opinie, która jest u każdego kogo znam co stosował delikatnie rzecz ujmując bardzo dobra

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
diablo1
Na pewno przydałoby się aby było więcej tematów czy wypowiedzi odnośnie menta bo raczej mało o tym się jeszcze mówi.

Ja zawalczylem jedynie 3,5 tyg z mentem 25mg ed ponieważ zmieniły mi się plany.
Przez 3 tygodnie zauważyłem znaczne nabicie, trochę większa agresje i spore skoki estradiolu. To był jeszcze etap masowy i było widać wzrost wagi, pewnie z powodu lepszego magazynowania glikogenu.
Niby 3,5 tyg ale było już czuć różnice. Kolejne 3 flaszki zostawiłem na kolejny okres masowy bo widzę w tym środku spory potencjał jeśli chodzi o budowanie miecha.

Do menta może się odnieść jeszcze snara i Keczup, ale ketchup ost mało aktywny jest.
Ale relacja sama w sobie, dla mnie przednia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Prosekto, dlatego ja na lżejszych środkach będę robił bloki objętościowe, pracował nad technika i mobilnością, a peak siłowy przy użyciu mocniejszej bomby.


Z drugiej strony sam jestem ciekawy, czy schodząc z Antka czy menta siła zostanie czy jednak trochę spadnie ;) Mysle ze te 200 na ławie i 300 w martwym to na samym teściu podtrzymam skoro na sucho brałem tylko 30 kg mniej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Spadek będzie, kwestia ile ale praktyk jesteś wiesz co i jak także licz się z niewielkim spadkiem
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
dokladnie, pinuj tylko zdrowia stawow i scigien przy tych ciezarach i wszytsko bedzie si


Zmieniony przez - prosekto w dniu 2020-07-25 22:52:09

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
krzykacz
Spadek będzie, kwestia ile ale praktyk jesteś wiesz co i jak także licz się z niewielkim spadkiem



Narazie będzie dalszy wzrost siły, bo Wojo przygotował nowe combo hehe ;)
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
...daj rozpiske tego diabła
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Tren heksa + master enan + Cypio . Dziś się dowiedziałem, ze Wojtek chce do tego dorzucić combo epi+oxa ale boje się, ze będę za duży
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Małe podsumowanie, bo wybiło równe 5 miesięcy cyklu. Waga prawie 25kg więcej, + 40-50kg siły w każdym boju, mimo ze nie byłem na początku slabiakiem, bo np w wyciskaniu leciało 160 bez soku, w martwym 250-260kg. Co będzie za rok albo pare lat ?

1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
Jestes pewien ze miales ori menta??
Bo mi na tym skacze estrogen masakrycznie
Bez ai bym nie ruszal
Z tym ze ja bralem najpierw 50 mg e2d a teraz 100mg ed

Tutaj opisalem to https://www.sfd.pl/Ile_bierzecie_symexu_do_menta_-t1204642.html
Co o tym myslicie ze u kolegi nie podbija estro a u mnie tak? Genetyka??? A moze kolega ma fejka i efekty byly jedynie po tesciu?


Zmieniony przez - Martin9999 w dniu 2020-07-29 04:13:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samopoczucie na trenie + propie

Następny temat

4 Cykl Jak to zrobić dobrze?

WHEY premium