SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** taczanie oponki - spam post działu ***

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
wreszcie po wakacjach i sie imprezki ostre zaczęły

choć planuję zrobić porządną redukcję ale chyba sobie trochę odpuszczę w weekendy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Oj Wojtas...
Jest na czym oko zawiesic...

Ja tez sie skupic czasami nie moge



Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
już sie uspokajam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
To ja morze też zostane nauczycielem. Najładniejsze panienki z klasy będą zaliczać prywatnie przedmiot-%)

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Panowie dzisiaj po treningu zmierzyłem w bicepsie na pełnej pompie 44cm jestem zadowolony

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
a ja od wczoraj zacząłem codziennie 30min aerobów uprawiać bo sie juz zatłuściłem i trzeba z tego jakoś zejść. Wojtas ile juz ćwiczysz na siłce?? i jak zaczyna;leś to ile w łapie miałeś??

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
44 już wygląda konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ćwicze już 4 lata z przerwami, ale jak już wczesniej pisałem kurcze zatłuszczony jestem za bardzo pewnie jak zrzuce to bedzie troche mniej
acha jak zaczynałem ćwiczyć to miałem w łapie 32cm więc cienko a przypominam ze tylko raz brałem odżywki przez jeden miesiąc...
pozdrawiam

Zmieniony przez - wojtas87 w dniu 2007-09-05 18:06:13

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
heh Wojtas ja zaczynałem na mase jechać w styczniu tego roku i też miałem 32 w łapie w każdym miesiącu aż do maja przybywało po ok. 1,5 cm:0 wiemk że dopiłem 36,3 dokładnie i staneło, a szło tak szybko pewnie dlatego że w październiku 2006 wązyłem ejscze 95 kg i 36 w łapie i maiłem troche nadwagi i do stycznia zrobiłęm okropną redukcje(p[amiętam dieta 1300kcal dziennie+aeroby n a czczo)i wazyłem 75kg i 32 w łapie:)



Zmieniony przez - pekson18 w dniu 2007-09-05 21:14:44

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
hehe no mi redukcja też sie przyda jak cholera, ale zawsze miałem zdolności do tycia pamiętam, że do 36 też bardzo szybko dobiłem, poźniej bylo coraz gorzej...ale powodzenia życze !!
Pekson a tak wogole skąd jestes??

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROŚBA

Następny temat

Potrzebuje planu...

WHEY premium