SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** taczanie oponki - spam post działu ***

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Tz "spod" Krosna,pare km

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
ta całkiem blisko odemnie pewnie z 300 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
myślałem coś o wspólnym treningu...ale ponad 600 km mnie przeraża

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
hmm w poniedziałki i środy moge wpadać do Ciebie, ale w piątki wpadasz domnie

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
hehe a masz jakieś koneksje z Kaczynskimi że będziemy czarterami latać tak codziennie??

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
nom wujek Lech powiedzał że zasponsoruje

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ach te "telegrafy i inne ******ły"

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269


Zmieniony przez - pekson18 w dniu 2007-09-08 18:00:25

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Od kilku lat na swoim kompie miałem podłączoną tosce 303( w rodzinie juz jest chyba 20 lat) wraz ze starymi głośnikami tonsila (Opór 8ohm, mocy nie znam ale to są kolumny po trzy głośniki w każdej) i to stanowiło problem dla mnie...gdyż moje kolumny są dosyć spore tzn. 45cm x 26cm x 21cm a miejsca w pokoju coraz mniej Ostatnio szwagier zakupił zestaw logitech-a 5.1 a głośniki które miał- też logitech-y ale 2.1 dał mi, podłączyłem je bez specjalnego namysłu i to był chyba mój błąd. Po trzech dniach wyrzutów piszę tego posta bo nie wiem czy nie wrócić do mojej kochanej tosci która mimo swojego wieku grała lepiej niż nie jedno kino domowe( nie chodzi mi tylko o bas, tony średnie jak i wysokie, też były świetne) do tego to jest amplituner więc mam też radio(ojciec już dawno je przestrajał) Co robić?? Wybrać logitech-y i sporo więcej miejsca w pokoju i tosce z kolumnami zapakować w worek foliowy do piwnicy, czy wrócić już na stałe do tego cudu techniki jakim była tosca?? Dziewczyna i rodzice mówią, że nie ma wielkiej różnicy w dźwięku, a ja może mam poprostu schize

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
masz shiza $-)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROŚBA

Następny temat

Potrzebuje planu...

WHEY premium