SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** mirabell / ....czas ruszyć dupson :D / redukcja! ***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
no to jest zmierzony przeca - talia: 73 ;) ten dodatkowy pomiar na wysokości oponki to dla mojej własnej motywacji >:D
ale przyznaje że troche na ściemie bo napięłam mięśnie tudzież to miejsce w którym powinny się znajdować

a jaki trening polecacie na mięśnie brzucha? poza a6w bo nie znosze tego jak psa ;D

pozdrawiam znad owsianych racuszków z jabłkami, które niestety w ramach zamiennika dla miodu (...;D) bezczelnie posypałam łyżką cukru pudru :D wczoraj powstrzymałam się od pożarcia barana cukrowego i ogólnie walcze dziarsko. Uściski dla wszystkich świątecznych męczenników! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
hehe..

Figura, jak dla mnie bardzo ładna !! Teraz wystarczy tylko trzymać się diety i treningów i będzie miodzio..! :) Powodzenia będe zaglądać i dopingować!! ;)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
Gianna dziekuje :)

wczoraj byłam straszną łajzą i mimo całego dnia trzymania diety pod wieczór wypiłam piwo :P co prawda wstałam tak późno że znów zjadłam za mało wiec nawet wliczając je do bilansu wychodzi mniej niż 1600, ale i tak mam wyrzuty sumienia

Ale jakoś bardzo kiepsko mi sie biega, nie wiem czy nie wyrzucić jednak jednego interwału póki co. Najgorsze jest to że siłowo bym dała rade ale przy końcu oddech robi mi sie tak płytki jakbym miała astme. Wystarczy że siąde na minute i problem znika, no ale trening skończony, i zwykle wtedy nie wiem co ze sobą zrobić :D Tyle energii sie marnuje! ;D Zobacze jak bedzie dziś :)

dalej nie wiem jakie to białko kupić, poczytałam troche ale zgłupiałam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
bialko jak bialko, mialam z multipowera formule 80 drogie i smaczne, mam teraz matrixa czekoladowego i nie jest smaczne.. kazdemu smakuje co inngeo... dodaje do omleta najcheniej... kup sobie jakie badz.. tylko zastanwo sie czy czesz takie z weglami czy z ich minimalna iloscia... i tak stosuje sie je do bilansu die ty.. i im mniej tym lepiej... bo najlepie dostarczac wsytko z produktów

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-13 12:19:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WPC Ostowia. Zaoszczędzone pieniądze wydaj na siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
"Roweru nie znosze, momentalnie zagapiam sie i przestaje pedałować, bez sensu :D" przyznam, ciekawy przypadek Ja z kolei zawsze jak skacze płotki zapominam, ze trzeba jeszcze oddychać

w kazdym bądź razie zycze powodzenia!

Zmieniony przez - Cregg w dniu 2009-04-13 17:52:30

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
Morales - oo wreszcie konkret, dziekuje! :D

Cregg - tzn wiadomo że chodzi mi o stacjonarny rowerek ;D Kupiłam i niestety słuzy jako wieszak na ubrania przez wiekszość czasu :D ja mam strasznie rozproszoną uwage i niestety co chwila sie zatrzymuje bo np gałąź ruszająca sie za oknem albo mój kot przechodzący obok są tak absorbujące, że zapominam o pedałowaniu. Po chwili sie budze, znów zaczynam pedałowac i tak w koło macieju, w efekcie np po godzinie spędzonej na rowerze na liczniku (który liczy tylko czas przepedałowany) mam 35 minut. A gdzie pozostałe 25 ja sie pytam???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
hehe mirabell dobre z tym pedałowaniem moze postawienie lustra przed rowerem zaltwilo by sprawe szkoda kasy pozatym kolana mialy by sie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 356
cholera :D

staram sie trzymać tą diete ale trzymam sie posiłków i.... dodatkowo niestety cały czas podjadam :PP kupiłam sobie broń ostateczną przeciwko słodyczom czyli duużo papryki, i zestaw kakao+słodzik (chociaż nienawidze aspartamu, ten posmak feee), bede to sypać do twarogu w chwilach kryzysu.

horrorem w moim domu jest to ze WSZEDZIE są słodycze, na stole miseczka z rodzynkami w czekoladzie, w barku ciastka, otwieram lodówkę a tam sernik, a w koszu z owocami na lodówce poniewierają sie sezamki. Nie ma ucieczki!!! dobrze że za 2 tyg. sie wyprowadzam ;D

w każdym razie przysiegam uroczyście że od jutra nie tkne nic słodkiego, a każdy orzech w czekoladzie, każda kosteczka czekolady, wszystko co zakazane, bedzie zaraportowane tutaj :P ze wszystkiego sie wyspowiadam i błagam zaklinam besztajcie mnie bezlitośnie! :D

i mam takie pytanie, czy po HIIT moge wsiąść na rowerek stacjonarny jeszcze na pół godzinki powiedzmy? czy to juz przesada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
mirabell my robimy odliczani dni bez slodyczy (ja, lemoni i zyrafka) moze sie przylaczysz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT do oceny

Następny temat

Rozpiska do ocenki

WHEY premium