SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** UWAGA NOWY KONKURS Z MEGA NAGRODAMI !!! ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Panowie nagrody są konkretne. 1 000 pln to już naprawde dobre kwota na kupienie sensownych rzeczy na kilka dobrych tygodni. Nawet drugie miejsce 600zł to juz duża pucha strona i schock therapy i do tego ze 3kg dobrego białka

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
kilka tygodni? mi te 1000 zł starczyłoby na kilka lat a mam takie pytanie jak sie wygra to 1000 zł to mozna je jakby na konto wsadzić i tak sobie kupować odżywki w sklepiku aż sie nie skończy kasa czy przy pierwszych zakupach odrazu trza wszystko wydać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
wyniki beda z tego co pamietam na poczatku kwietnia, wiec zamowienie calosciowe musisz zlozyc do konca kwietnia
mamy rozliczenia co miesiac, wiec nie mozna sobie'odlozyc' jakiejs sumy na kolejne miesiace, za duzo jest tych wszystkich darmowych zamowien, i wtedy latwo o pomylke w rozliczaniu $
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
No to teraz "dzieciaki" nie beda planowaly 1-2 cyklow w roku tylko od razu na 2 lata . Niech nikt nie pisze, ze to bedzie lepsze bo fachwo napisane-->mniejszcz zlo ??? jest takie ?

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
to nie ma byc cykl na 2 lata, tylko 2 pierwsze lata osoby decydujacej sie na koks...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
fajne zakupy juz mozna za klocka zrobic
sugeruje zaczac od konspektu juz dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Temat konkursowy jest jeden:

PIERWSZE 2 LATA NA KOKSIE(zalozenia:wspomagania saa,dietetyczne,treningowe,suplementacyjne,regeneracyjne).

Ja to odczytuje tak.Ladowanie w siebie koksu:zaczynyamy od metki jeden cykl xx dni+odzywainie, trening. Nastepnie przerwa xx dni+trening+odzywainie. Mija przerwa,autor pracy pisze: drugi cykl powinien sie skladac z: X < Y < Z itd(jeszcz na pewno wspomni cos o szkodliwosci ).Okres 2 lat.Jak zle to rozumiem to sprowadzcie mnie na ziemie.

to nie ma byc cykl na 2 lata, tylko 2 pierwsze lata osoby decydujacej sie na koks...To praca bedzie skladac sie tylko z jednego cyklu na 2x365 dni To bedzie to samo, uzylem duzego skrotu myslowego. Przeciez kosu nie bierze sie przez 365 dni w roku.
Dla mnie to bylby instruktaz odnosnie ewentualnej przygody z SAA w przeciagu 2 lat.

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-03-09 18:57:07

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nagrody za***iste
temat fajny
kazdego kusi pewnie

moze sam cos skrobne i bede juz mial jak kiedys wejde na ciemna strone mocy

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23067
ja też to rozumiem tak jak maniek dobrze tak ma być? musze wziąć udział bo bede miał wyrzuty sumienia że nawet nie spróbowałem tak długo bede brał udziały aż czegos nie wygram albo i dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
cykle z rozkladem kalori zapotrzebowaniem osobnika wzrastajacym ze stazem waga i iloscia soku dobor posilkow zaleznie od genetyki mozna ladne rzeczy pisac jak sie ma wyobraznie
plany treningowe okresy regeneracyjne wspomagania witaminy bialka never ending story hehe

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko zwiazane z Cyklem Suple-Stery

Następny temat

wykrywalność we krwi

WHEY premium