SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Razem Kfiatki i jARZYNY walą sobie omnadryny --> dopink spammm ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137304

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi też nie były, ale wychodzi bardziej ekonomicznie, przynajmiej jak miałem 2.0 e36 to miaj paliła

asc dobra sprawa, lepszy start o wiele ma no nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
u mnie chlopy na dzielni nie narzekaja na tamoxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie a co sadzicie o kredka mono + tussi + coffa jako alternatywa shock therapy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
20mg bym wrzucil, mozliwe ze slabsze ale nieznacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Koksik zaloz temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
czy ja wiem, ogolnie start jest w mojej nie najgorszy ale to nie to samo co benzyna (chyba), mimo tego ,ze mam troche wiecej kucy niz w standardzie ;) no ale co jak co to nie jest sportowe auto i nei w takim celu bylo kupowane (przez chwile zmyslalem o z3 tam bym mial ~250km no ale co ja bym z tym zrobił ? nawet na wakacje ciezko tym we 2 jechac ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Możesz ptaka spróbować
To zarzucę od dzisiaj ten tamoxifen

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
jak chcesz alternatywe do shocka to sobie dorzuc jezszce z 5-6g aakg lub aakg cytruliny do tego mixu i bedzie fajnie ;)

ja teraz czekam na puszke cracka, zjadlem tylko 1 saszetke i mnie tak porobiło ,ze musialem kupic cala puszke , masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Aero kręce w każdy dzień treningowy po 30 minut
Nie będę tematu zakładał, bo po co zbędny śmietnik robić, jak mi ziomeczki ze spamu pomogą

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP

Następny temat

h-drol + ??

WHEY premium