SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Razem Kfiatki i jARZYNY walą sobie omnadryny --> dopink spammm ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138563

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to u nas utona facet i nikt nie chciał dzwonić bo mówili że mają tylko darmowe esemesy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
ja swogo czasu też ćwiczyłem w klapkach, ale jak upuściłem sobie 20kg na stopę to zacząlem nosić adidasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ktoś wie czy dobre teście są z Holandii?
Nikt w kantorze nie pracuje?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duchowny zcznij nosi buty takie robocze z metalową osłoną na palce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja nie wyobrażam sobie treningu w klapkach/kapciach/sandałach w bucie muszę się czuć stabilnie, zwłaszcza na treningu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jarzyn, inwestuj w polską farmacje jak już Jelfa 4 ever

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co wymienić Ci ełro? 1ełro=1zł prześlij mi pocztą a ja odeśle CI złotówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno teściową w holandii dobrze mieć, bo teść wtedy będzie wiedział jak sie wygląda po zjaraniu i zabroni intymnych spodkań z córką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie znam żadnego jarzyny ze Szczecina
Nie ufam polskim produkta.
Killer, chyba będe pracował w kantorze 2 dni pracy z czego 1 dniowka 12h drugi nocka tyle samo i 2 dni wolnego. Nie wiem jak to wtedy pogodzić z siłownią

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP

Następny temat

h-drol + ??

forma lato