SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Razem Kfiatki i jARZYNY walą sobie omnadryny --> dopink spammm ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137208

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Izik nie wiem jak to odebrac mam bo czuje sarkazm w twojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593


A takiego miałem kiedyś

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
To zes jest swir ***any metalowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24409 Napisanych postów 68097 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537835
yebany metal

mam brdf dobra cene, ale nie jestem pewien, jednak chyba apteka pójdzie bo juz kilka opakowan jest, czekam za reszta

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Bo ja jestem szalony szaleniec

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593


Kurva, jak ja sobie przypominam te czas to aż łezka w oku się kręci

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-07-14 11:59:43

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Iz to jak z tym clenem wkoncu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja clena wrzucam po ostatnim strzale

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Tez tak chce wrzucic ale niechce znowu wrocic do stanu z przed cyklu albo jeszcze gozej tak jak to mialo miejsce przy poprzednim cyklu
Dlatego myslalem o dawce 20-40mcg tak zeby szybciej woda zeszla troche ubilo miesko i antykatabolicznie przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A jakiego masz clena?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP

Następny temat

h-drol + ??

WHEY premium