SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Razem Kfiatki i jARZYNY walą sobie omnadryny --> dopink spammm ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137214

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
Kfiatula wiecej pokory zmądrzej chłopie miej szacunek do działu doping i jego prowydyrów ludzie maja fjuta jaja i charakter wbijają a ty cienka ****a jestes skończ *******ic ułoz diete,trening i czesciej ćwicz zamiast tu siedzieć po h*j ci te wywody o czyichs smrodach, masz problem z sylwetka zainteresuj sie nią, w końcu Ciało świątynią Duszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9502
Dzień dobry Państwu

O Qlva przypomniały mi się dobre stare spamy jak tu zajrzałem, oczywiście strona tytułowa jak należy

Do widzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
witam korva
ale bym pospal jeszcze
ale do pracyy niebawem

i znow swiezaki

dobra znikam,
na razie

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2009-07-14 07:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
ja sie pochwale, ze sprawdziłem, da się wbijać tren insulinówką dociskam mocniej ta igiełką mała i w miejscach gdzie jest mało fatu można walić tak domięśniowo, nic nie boli, jest ok :) w sam raz na dawki typu 25mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Sieam
Jak kurva jeszcze mi się nie zdarzyło wbić w żyłę, tek dzisiaj szota zrobiłem dopieru po 6 kłuciach Przestaje mi się to podobać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593



Dupcia z rana jak śmietana

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
yo

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593



Zayebista
Siema diabeł

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A na stojące patyki najlepsze są plastiki

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP

Następny temat

h-drol + ??

WHEY premium