SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Razem Kfiatki i jARZYNY walą sobie omnadryny --> dopink spammm ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137212

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W celu antykatabolicznym i zrzucenia ciutek wody podskórnej

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Ja tak samo czyli chyba polece tez ta rozpiska co podales tylko martwi mnie dawka koncowa 80mcg tzn ze duzo... a Ty masz jeszcze spiro to Cie ladnie przetelepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Już wrzuciłęm raz jednego tabsa na spróbowanie i łapy mi się telepały zayebiście

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Taper jest spokojny to moze nie bedzie tak zle na koncu
Wrzuce ta rozpiske wieczorem jak sie zbierze wieksza ekipa i zapytam co sadza o tym

Zmieniony przez - ptakasraka w dniu 2009-07-14 12:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24411 Napisanych postów 68097 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537836
koorwa pomocy pisalem

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Iz ja nie mam pojecia co sie dzieje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie wiem nawet co to jest izik...
Jakie zejście robisz??
Ja jadę po 20mg mete, a taper u mnie wygląda tak:
15, 15, 10, 10, 5, 5, 5

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
40mg 2-3 tyg jade potem schodze na 30mg jade tydzien i nastepnie 20/15/10/5 cos takiego mi doradzono ale pewnie to zmienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
dobra polaczki bo przeprowadzenie testów na moim koledze sam zacząłem stosować patencik, ter słuchajcie polaczki...

kupujecie sobie strzykawki do insuli z wymiennymi igła (by dało się założyć igłę do nabierania).

kupujecie sobie tren, lub robicie sami z kuleczek, jak ktoś umie ot robi sam jak ktoś nie umie to kupować sprawdzonego undera jakiegoś

i kulturalnie wstajecie sobie rano zaciągacie 25mg trenu to jest 0,25ml lub 10jednsotek na insulinówce (jesli mamy tren 100mg/ml).

ilość soku śmiesznie mało wygląda, ale to dobrze

zakładamy igle do insy, po nabrani oczywiście igła do nabierania

i ładujemy takie coś z samego rana by dzien był lepszy

wbijamy w miejsca gdzie jest mało fatu, u mnie zero bólu, taka mała ilość rozchodzi się szybko, nawet wale w ćwiczone partie tego samego dnia, walnijcie sobie 2ml w barki i zrobicie ich trening, szczególnie krótkiego estru ból w*****, tutaj walimy malutkie ilości ale codziennie, nic nie boli, stężenie stałe, ciśnienie nie skacze, wszystkie pięknie i cudownie a na siłce leje się równo i koszulka do wykręcania

nie bać się trenu tylko umieć z niego korzystać i wszystko jest super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dużo tej metki ładujesz...
Mi taper pisał mocny

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP

Następny temat

h-drol + ??

WHEY premium