SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Prawda o testosteronie ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5336
krotko,konkretnie,zrozumiale...------->sog

...rób swoje, ryzyko jest twoje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
e-lit, piszesz że 15-20 mg Metki ed jest niemal że pozbawione toksycznbości.
Kategorycznie nie moge się z tym zgodzić.

Jestem 100% zdrowy, i na bank 15 lub 20mg ed juz po tygodniu powoduje u mnie dość niepokojące (specyficzne) wiatry! To pierwsza oznaka zastoju żółci w wątrobie przez jej uszczerbek.

Co więcej, wiele ludzi ma ten problem, lecz mało kto jest tego świadom, stąd te przekonanie powszechne że metka jest nie szkodliwa, lub szkodliwa stosunkowo mało...

PS. Często była mowa że teść podnosi mocno poziom cholesterolu itd...
Przypadkiem ostatnio (po cyklu z teściem, boldem deką, gh itd) wyszło, że mam cholesterol na poziomie 124 mg, z czego granica minimalna wynosi 130.

Albo przesadnie ten sajd się rozgłasza, albo moja wcale nie wspaniała dieta jest cudna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Meta jest mniej androgenna a jej hepatoksyczność w dawkach ~20mg do 5tyg jest nieodczuwalna (oczywiście jeżeli ktoś jest zdrowy)..

wniosek? -> nie jestes zdrowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
a ja mam niepokojące (hehe) wiatry jak sie nawpindalam wegli ... na ladowaniach

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
to raczej sie mowi ze meta to najwieksze gowno, a przeciez to .za***iste. cukierki dla dzieci <miam> LOL

ps. te sidy sa odwracalne a nikt nie mowil ze bedzie rozowo na cyklu. Trzeba przetrzymac ! kto jest za ?

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
tytyty...

ja żem jest zdrów...
a wiatry same z siebie nie robią wieliego problemu. WIększym zmartwieniem jest ich gezena, która rodzi inne następstwa. Chodzi tutaj mianowicie o to że spada łaknienie, spada efektywność przyswajania pokarmu i ogólne przytrucie organizmu.

A tego razem już zbagatelizować nie można.
Próbowałem jeść nawet z cudnymi osłonkami, i dupa. Albo wychodziło za drogo (całość cyklu) albo było nie skuteczne. Głupio by było gdyby osłonki kosztowały więcej niż saa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
"...spada łaknienie, spada efektywność przyswajania pokarmu i ogólne przytrucie organizmu."

w sumie to masz racje, ja np. na poczatku dostaje zgagi lub cos w tym rodzaju, potem to przechodzi, ale w 3tyg. to apetyt faktycznie maleje (niekiedy do zera )
Jak ty sobie z tym radziles ?

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19014
eee pany - serio spada wam laknienie ... ?

(wiele bym dal zeby czasami miec mniejszy apetyt)

Zmieniony przez - frx w dniu 2005-07-07 06:12:03

podpisy są dynamiczne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
jak radziłem...?
hmmm....

Przeważanie brałem wtedy wyższe dawki mieszanki Sylimarolu i Rapaholinu, do 2,3 tab jednego i drugiego. Jak po 2,3 dniach nie przechodziło, to byłem zmuszony po prostu odstawić sprzęt na bok. Przynajmniej ten oralny a skupić się na strzałach.

Wbrew pozorom to jest większy problem niż większość myśli. Co więcej organizm nie chce się przyzwyczaić z czasem do toksyczności i zawsze reakcja jest ta sama. To powoduje że z czasem trzeba się przerzucić na coś silniejszego. Taka naturalna kolej rzeczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Tylko ja mam taki cudowny organizm ze zjem 140mg sylimarolu i wszystki gazy,wzdecia,zgaga znika na cały dzień?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzały

Następny temat

deka

WHEY premium