SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Prawda o testosteronie ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8469
Odnotował pozytywne rezultaty bo brał propa z metą. Cykl nie jest zły dla początkującego. Oczywiście sam enan jest mniej szkodliwy od mety+propa, a sądze że da podobne efekty co ta kombinacja..

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Enanthate jako standard - nie ma co wydziwiać - o wiele większe znaczenie będzie miała dieta na efekt końcowy. 8 tygodni na Enanie 200mg co 5 dni. Do tego Nolva 10mg ED. Clomid 30 tabsów.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Chyba włąśnie tak zrobię czyli sumując:
1-8 Tydzień: 200mg prolonga c5d
2 tygse po ostatnim strzale clomid
Co do nolvadexu to brać od samego początku ??? CZy może powiedzmy od momentu kiedy to już testo zacznie lekko działać 4-6 amp.
Naj lepiej niech ,któryś z was do mnie zagada 4336759 aleobydwaj na raz

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ja nie gadam prawie z nikim na gg! Nolvadex możesz równie dobrze od 3 tygodnia zacząć i również bedzie si.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Okey jest jeszcze jeden problem ja z natury mam wysokie ciśnienie dlatego zdecydowałem sie na propa bo podobno tak bardzo nie zlewa wody
a armidex nie stać mnie A moze nolvy nie brać i tylko przy atakować jak Gienek mnei zacznie nękać???

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Cynk Marcel, Cynk... masz odpwiedź na Twoje pytanie. Nie pamiętam dokładnie jakie dawki, gdyż zależy to od wagi ciała ale podejrzewam, że jak dla Ciebie to ca~75mg czystego cynku. Załatw sobie Zincas forte - niestety na receptę - powinno dać radę w zupełności i spełni swoje zadanie ponoć lepiej od Nolvy - ja tez chciałem spróbować wejśc na wyższe dawki ale niestety używam Nandrolonu i wielki LIPTON - blokada konwersji do DHN wpływa ujemnie na cykl oraz wywołuje nieporządane skutki nieporządane.

Nolva w razie gino. Na wyeliminowanie retencji cynk.

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-08-10 00:55:54

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
65-75kg ok 60mg
75-85kg ok 90mg
85-95kg ok 120 mg
powyzej 100kg + 140 mg

Tylko pamietaj ze w tabletce 75mg wodoasparginianu cynku (czy jak to sie tam pisze :P ) jest o wiele mniej czystego cynku.Trzeba go odliczyc.Oczywiscie na opakowaniu masz wszystko napisane :)

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Zincas forte to już kiedyś wszamiałem do "Domowego ZMA"
Jakoś matka mi kupiła Ile będe potrzebował tabsów bo nie pamiętam ile jest tam chyba 30 albo 50tabsów
Czy z cynkiem to tak ,zę też brać powiedzmy od 3-4 tygodnaich testa czy od pierwszego dnia??? Dzięki Rezun sog 4 you. Uriel tobie już dawałem

Zmieniony przez - Inko_Max w dniu 2004-08-10 10:28:03

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
uriel to dobrze zrozumiałęm ,ze jeżeli nie chcezeby enan zlał mnie woda powinienem stosowac zincas forte?
Co wogóle byś polecił jezeli moim celem celem jest przybranie na masie le bez wody? Nolva na to bedzie dobra i czy cynk tez?
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Inko cynk walisz w podzielonych dziennych dawkach.Bierzesz go przez cały cykl i odblok!Nalezy o tym pamietac.Nolvy uzywasz tylko wmomencie wystapienia objawow gino (ale przy malych dawkach testa razem z cynkiem jest to małoprawdopodobne... ale wiesz, trzeba dmuchac na zimne ;]).
I pamietaj jedna tabletka 75 czy 50mg zawiera O WIELE mniej czystego cynku.Takich tabletek trzeba zjesc dziennie conajmniej kilka.przez te ~10 tyg troche tego bedzie ale opłaca sie :)

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzały

Następny temat

deka

WHEY premium