SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** PIERWSZY CYKL TYLKO TU ALBO BAN !!! ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114935

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1750
To co bys radzil spokojnie na czysta mase zeby woda nie podeszlo ale najlepiej nie zastrzyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No co po mecie to woda nie podejdzie? Oxa klasyczny mostek, ale mostki sie robie miedzy cyklami saa jak pisalem, a nie miedzy cyklami kretka
Rozplanowalbym to po prostu inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1750
No wlasnie wiem ze po mecie woda podchodzi wiec co bys doradzil mi na mase na 1 cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
1.WIEK: 19 lat
2.WAGA: 83kg
3.WZROST: 185cm
4.WYMIARY:
BICEPS: 35,5cm
KLATA: 105cm
UDO: 62cm
TALIA: 83cm
5.STAZ NA SILOWNI: 2 lata
6.DIETA: staram się jak mogę
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING: 3 dni ćw i 1 dzień przerwy
9.CEL CYKLU: masa + siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: -
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): brak
13.STAN ZDROWIA: dobry (chwilowe problemy z kręgosłupem...unikam ćw nadmiernie go obciążających)
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: tak
15.WYNIKI SILOWE: nie mierzone
16.PPM podstawowa przemiana materii: bardzo dobra
klata: 115kg
martwy ciag:
przysiad:

Trzy tygodnie temu rozpocząłem cykl z enantanem testosteronu e4d (biorę w dzień wolny od ćw). Mój cykl w założeniu trwać ma 12 tyg. jednak teścia mam na 8 tyg. Nie mam doświadczenia w sprawach dopingu i zastanawiam się czy na pozostałe 4 tyg. cyklu nie kupić czegoś innego, co pozwoliłoby osiągnąć lepszy rezultat niż w przypadku ciągnięcia cyklu do końca teściem?

Czytałem też, że teścia nie warto łączyć z kreatyną (lepiej po cyklu ja brać), bo krea nic nie da...czy do prawda?

Veni Vidi Vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
Jakis dziwny ten Twoj profil: waga do wzrostu nienajgorsza ale obwod ramienia jakbys wazyl 70 kg...

Co do cyklu jesli juz jestes w trakcie to dociagnij go do konca i nie dodawaj zadnych innych saa.Jaka jest dawka testa?
Kreatyne daj po cyklu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Gram "półzawodowo" w piłkę nożną i mam ogólnie "duże" nogi (tak mi się przynajmniej wydaje )...stąd ta waga.

Dawka teścia to 250mg.

Jeszcze jedno pytanko...dobrze robie, że iniekcja jest w dni wolne, a nie np w pierwszym dniu ćw przed siłką?

Veni Vidi Vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Na pierwszy cykl 8 tygodni na jednym środku wystarczy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
Dokladnie.
Co do iniekcji w tym przypadku to nie ma znaczenia kiedy ja wykonujesz.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Dzięki za rady

Pozdrawiam!

Veni Vidi Vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 619
Witam.

Ważę 85 kg, wzrost 186 cm, moim problemem jest trochę zlany brzuch. Mam w pasie 85 cm. Niby nie wiele, ale jednak brzuch jest wypchnięty. Ćwiczę go od października zeszłego roku, 5 razy w tygodniu. Ostatnio dołożyłem bieganie po treningu. Boję się jednak o wizualne spadki w górnych częściach ciała. Chciałbym sięgnąć po Winstrol. Niezbyt duża dawkę - 100 tabletek. Nie zależy mi na przyroście masy, czy jakoś specjalnie siły (chociaż nie ukrywam, że nawet po tak małej dawce mam cichą nadzieję na kilka dodatkowych kg siły) ale głównie na zrzuceniu paru centymetrów z brzucha. Liczę na jakieś efekty z racji tego, że to moje pierwsze zetknięcie ze sterydami.

Tutaj mam kilka pytań:
1. Czy po takiej dawce mogę liczyć na jakieś wizualne efekty związane z brzuchem?
2. Jaka powinienem dawkować te 100 tabletek, aby uzyskać jak najlepszy efekt?
3. Ile Clomidu (albo jakiś inny środek, który możecie polecić/im tańszy tym lepszy :) ) będę potrzebował na odblokowanie i jak go dawkować?
4. Z tego co się zorientowałem, to nie będę musiał osłaniać wątroby po tak małej dawce, ale na wszelki wypadek zapytam o dawkowanie jakiegoś leku na wątrobę, domyślnie Hepatilu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kiedy dolozyc wino

Następny temat

Phenylpropionate + propionat

WHEY premium