SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Płeć piękna z żelastwem w reku...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Każdy może trenować bez znaczenia na płeć - ale jednak kobieta powinna zostać kobieca... tak tylko zaraz ktoś powie, że dla każdego powiedzenie "kobieca" znaczy coś innego. Ale umięśnione, szerokie ciało u kobiety to raczej mało fajny i estetyczny widok

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1479
To jako Paula pisałem ja - takie coś wychodzi jak dwie osoby siedzą na jednym kompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
I każdy ma prawo do swojego zdania,byleby nie krytykował innych Dlatego nie podoba ci się-okay,Twoje zdanie,Twój gust, mnie się podoba, wielu innym też,dlatego to robimy...

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1479
dokładnie - na szczęście ludzie są różni i możemy przebierać, wybierać - jak nam jeden nie odpowiada - zawsze można szukać innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
jak tak bardzo cie to zainteresowało, zdefiniuje ci to priv

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
jak mozesz to zdefiniuj tutaj bo ja tez ciekawa jestem. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Dokaładnie. Jak coś piszesz na forum publicznym licz sie z ozdewem jaki wypowiedź moze wywołać.A jak nie masz nic dopowiedzenia a widocznie nie masz zbyt dużo..najlepiej sie poprostu nie odzywaj chyba ze teraz każdemu prywatnie bedziesz to definiować

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
po 1wsze Paula "nie odzywaj sie" to mozesz mówic do swojej kolezanki
po 2gie moja wypowiedz jest jasna i nie wiem po co jakieś wąty ten priv to ironia .
rozwiniecie na prośbe autorki :
kobieta ze sztanga okej , sama to uwielbiam.
w moim mniemaniu nie nalezy zapominac o granicypodejśc do sprawy rozsadnie okej jestem kobietą musze o tym pamietać.gdy tego nie ma inaczej kobieta przeobraza sie w mezczyzne - babochłop w pełnej okazałości.temat rzeka -kazdy ma swoja własną skale i inaczej definiuje zdrowy rozsadek. Jesli kobieta na wlasne zyczenie dązy do przekroczenia normy okej- jej sprawa.kazdy ma swoje widzimisie.
pzdr.

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
...gdy tego nie ma inaczej kobieta przeobraza sie w mezczyzne - babochłop w pełnej okazałości.
xwmn, zeby kobieta mogla sie jak to nazwalas-'przeobrazic' w mezczyzne, potrzebuje duuzo nielegalnych wspomagaczy, a to juz inna bajka i nie o tym tutaj dyskutujemy.

Masz racje mowiac ze kazdy ma inna granice i inne cele- dla mnie fitness to sposob na zycie, dla Ciebie moze forma odstresowania, dla innych sposob zabicia wolnego czasu.
...i to wlasnie jest piekne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Na moją siłownię wpadają czasem dziewczyny pomachać żelazem. Te, które podchodzą do ćwiczen na poważnie, mają doskonałe sylwetki. Wyobrażenia o potężnie rozbudowanych mięśniach u kobiet powstają chyba wyłącznie na podstawie widoku zdjęć zawodniczek, które jadą ostro na sterydach. Bez tego wspomagania większość kobiet może zapomnieć o przerośniętych mieśniach; tak to już natura urządziła. O wiele prędzej ciało zyskuje na jędrności.

Moja żona czasami ćwiczy razem ze mną na siłowni (bo zwykle preferuje ona aerobik) i bynajmniej jej to sylwetki nie szpeci; wręcz przeciwnie.


PS. Paula: to Michał jest tym, który dźwiga mniej od Ciebie?

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla biegacza

Następny temat

Dieta redukcyjna a obliczenia =>debata<=

WHEY premium