SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Kobiety przychodzą i odchodzą, koledzy i mięśnie zostają %-) SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
acha

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920

idz wypij bialko na noc

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-04-14 01:09:57

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1265
Dzieki LaBron777 za pozwolenie!!!

Jak kurde wykupic abonament?? Wnerwia mnie to czekanie 300 sekund aż będę mogl wyslac kolejny tekst A i wogole fajna nazwa posta chyba sobie na opis w GG ustawie, jak moge oczywiscie?

"Łapy wielkie, kark szeroki, rozrastamy sie na boki"

To o czym wogole bedziemy gadac???

"Rozrastamy sie na boki... triceps, biceps, kark szeroki" <--moje motto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ładna dziś była pogoda nie prawdaż ?




dobranoc wszystkim !

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
na glownej stronie w prawym gornym rogu masz wyraz abonentów mowiacy ilu jest obecnie. kliknij na niego, potem na SMS - wszystko sie wyswietli;)

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1265
NARA Siwy!!!! No pogoda ladna ale i tak dzien taki jak zawsze czyli nudy i jeszcze raz nudy!! Naszczescie jutro sobota wiec wrzucimy z kumplami troche procentow % Fajnego gostka na silce spodkalem!! Miał z 50cm. w łapsku a w klacie to nawet nie wiem ale był ogólnie wielki!!! Pewnie pil duzo mleka

Dzięki LeBron777!! znowu mi pomogłeś!!!

"Rozrastamy sie na boki... triceps, biceps, kark szeroki" <--moje motto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1265
Brak bannerów w tematach i reklam kontekstowych! Będą mi mogli zbanowac konto czy tylko wypowiedzi?? Teraz żałuje ze nie pijam kawy!! Spac mi sie chce cholernie ale dam rade!!!!!!!!!!!!

"Rozrastamy sie na boki... triceps, biceps, kark szeroki" <--moje motto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22215
no piekny temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
sawenad mete jesz ???
przecież miałeś dietanabol wcinać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szajba po mecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Deca - w aptece

WHEY premium