SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Kobiety przychodzą i odchodzą, koledzy i mięśnie zostają %-) SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
tożto mickiewicz urodzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Liczy sie tresc a nie forma

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
masakra nie wiem czy specjalnie tak pisali czy rzeczywiście takie zdolniachy ale w jednym i drugim przypadku zasługiwali na uznanie
pamietam post jak swoim językiem opisywał chyba "bamber" jak kobucha w autobusie załatwili,lub innym razem jak sąsiada srając mu na wycieraczke czy cóś

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jeszcze te - pierwsze lepsze texty obrazujące radosną twórczość dentixa i bambra16

1:"Ziomas z klatki bral wczesniej to bo ja se zoistawilem na swieta i muszem powiedziec ze jego juz na glowie skura sie marszczy, bo ma lysa. To chyba dobrze nie? znaczy ze winstrol go wysusza ladnie. "


2:"kiedys jadlem 50tabletkow stabola i mialem zgange strasznom"

3:"ja slyszalem dzis na klatce ze w armeni walom british dragona"

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359


1 najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
1 i 3

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
****A TERAZ KANDYDAT NA POSTA ROKU:ZNALAZŁEM

"deka smaczna ale lepiej genabon kolumbijski - nie lapiesz wody i nie jest alfa dodatni u nas bioram to i dobrze jest, ostatnio jak chlopypoopilyto babiekioska ruchu ze skarpy zepchly hehe byly jazdy 16 suk podjechalo i czepali klatki przez cala noc ja osobiscie po genabolu mam agresora zem tramwajem jechal to na tych rurkach zem motyla cwiczylem i chlopa z buta co siedizal w kapelusz trafilem to on cos powiedzial ze ham to go wy***alem z dynki proste nie hehe poziej musialem drzwi se otwierac zeby uciec bo cos motorniczy sie plul ze po paly zadzwoni konfident jeden ale wiem gdzie mieszka to mu kumple nasraja pod drzwi a srake majom bo po tej ruskiej mecie teraichj czysci bona odblok se nie wzieli bo w andrzejki na baletach kasa wydali zamiastna klomity "

łeheheh brzucha jużdzisiaj robić nie muszę

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
KURVAprzech**e czemu już nie piszą nic

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
łokoorwa

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Hehehehe, no faktycznie niezle:P Szkoda, ze te txty ominely mnie na zwyca:P

Mysl, mysl, mysl...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szajba po mecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Deca - w aptece

WHEY premium