SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Hardkorowy - NIEHORMONALNY - zestaw suplementów!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16009
Chciałbym też zapytać jakie produkty z tych 3-ech grup polecacie? Chcę aby były średnio mocne, budżet ok 500 pln.

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
chlopy jakie 6 bromo polecacie? zastanawiam sie na fusion suplements lub chapparal labs.performace designe wychodzi strasznie drogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Arimedex HD 28kaps.
D-Aspartic 120 kaps.
Lean Xtreme 90 caps.
T-Bomb II 168 tabs.

SUMA: 542,00 PLN

Czy ten zestaw jest warty tej ceny? Czy efekty będą współmierne do ceny? Wiek 28lat, staż 8 lat, do tej pory zero SAA i ph.
Czy lepiej zainwestować w jakieś harkorowe suple z innej kateogrii lub lajtowy zestaw ph z dodatkami (PCT, osłonki itd)?
Oczywiście jako dodatek do dobrej diety (rozpiska z plany sfd) oraz supli (WPI, WPC, Kazeina, EGG)

Cel masa (przede wszystkim) i siła (ale łatwa to utrzymania i słaby blok lub żaden) - dotyczy ph

QUALITY not QUANTITY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
ja bym zdecydowanie lepiej i zdrowiej wykorzystal ta kwote ale to nie dzial doping niestety wiec nic doradzic nie moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Ja na razie nie chce wrzucać żadnych ph ani saa bo chociażby nie mam jak zrobić badań teraz. Po drugie za mały staż po przerwie jeszcze mam na to. Ale chodzi o inne suple, typu BCAA, więcej białka (żeby było na dłużej), ZMA itd

QUALITY not QUANTITY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29416 Napisanych postów 62859 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902264
czyli podstawy. duzo taniego dobrego wpc. mono. cos przedtreningowego opcjonalnie.cel masa wiec bcaa zbedne.jakies prozdrowotne witaminy, omega-3, zma i mysle ze w zupelnosci wystarczy przy wlasciwie dopietej misce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zma moze by przydatne - gdy ma sie braki cynku i magnezu = gdy dieta kuleje
TT - odpada
czekam na jakies sensowne badanie - chociaz 1 - ktore potwierdzaja ze podnosi poziom tescia
na razie sa takie wnioski ze moze podnosic libida ale na innej zasadzie niz poprzez podniesienie poziomu tescia

jesli juz to bazowalbym na jakis komplexaxh 2-3 (czy wiecej) skladnikow w jakis sensownych dawkach
cos ala DAA + dodatki zilowe ktore moga hamowac aromataze = zwiekszac poziom tescia




Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-05-30 01:35:24

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 766
Chlopaki zapomniałem napisać co już mam oprócz tych białek (których zawsze mogę dokupić na dłużej).

Oprócz tego jest jeszcze:
Olimp Creatine Xplode
Horse Power
DY NOX Pump
Carbo
Olimp Multiple Sport
Żeń-szeń
Glukozamina
Thermo Stim

BCAA i HMB i tak już mam z resztek ale dość rozsądne ilości, więc myślałem, żeby BCAA dokupić jeszcze trochę i walić je przed aero na czczo w dni wolne od siłowego. Przed i po treningu, bo jak teraz lece na sile i zaprzestałem aero i A6W dołożyłem troche węgli to brzuszek wraca do "niechlubnej formy" a tego chce uniknąć.

Ogólnie to zastanawiam się czy po tym treningu nie zrobić jeszcze jednej redukcji, czy wpierw masa a potem redukcja, ale chyba ta pierwsza opcja wydaje się korzystniejsza.
Nie wiem tylko co dokupić za spalacz, mam stima, który dobrze na mnei działa, ale chciałem go połączyć z czymś mocniejszym dla lepszego efektu.

QUALITY not QUANTITY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16009
Zakupiłem następujące suplementy:
1. Activate Xtreme V2
2. 6-Bromo
3. Lean Xtreme
4. Tested D-Aspartic Acid (DAA Chelate)

I zastanawiam się jak to rozłożyć czasowo i w jakich dawkach? Czy spalacz mogę brać od samego początku? Zależy mi na definicji i rzeźbie.

Pozdrawiam
Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
mozesz zaczac od daa + AX
w drugim tygodniu dodac 6-bromo + LX
tak rozloz zeby sie zgralo
nie wiem jak bedziesz dawkowal AX - jesli styknie Ci na 30dni - a tyle samo porcji masz daa stosuj razem z DAA (dawka daa to min.3g!)

tydz 1-4:daa+ax
tydz 2/3-5/6: 6-B + LX

....to jeden z mozliwych rozpisek

jesli AZ bedziesz stosowal mniejsza dawke to mozesz zaczac na samym AX w drugim tygoniu wejsc na DAA
a 3 na reszte i jechac do konca

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy po dacie waznosci ?

Następny temat

pytań kilka

WHEY premium