SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Hardkorowy - NIEHORMONALNY - zestaw suplementów!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21195
Dzięki za odpowiedz.
Myśłałem o Triazole ale niestety w Polsce jest niedostępny (chyba że słabo szukałem).
Doświadczenia w sprowadzaniu supli z USA nie mam. Zobacze może poczytam jak to wygląda i spróbuję ściągnąć.
Niemniej jeszcze raz dzięki.

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4625
Solaros
Aż tak drogo to nie wychodzi w porównaniu z niektórymi proponowanymi zestawami, paka 2xT-bol + 2xE-bol 580zł, zastanawiam się czy dorzucić coś jeszcze, mam ZMA (lepiej sie wysypiam) i prawie cała puchę ARSONa od razu pytanie w którym momencie cyklu go wrzucić, pod koniec czy po zakończeniu( pozostało na 20 dni)
i tak...
1-50 ebol
14-64 tbol
44-64 ARSON???
codziennie zma przed snem, WPC no i w miare ogarnięta DIETKA ;) Czy te suple wystarczą? fajnie by było cos dorzucić na stres gdyż mam z tym problem, czekam na propozycje, pozdrawiam

Gdy przemawia masa... prawda milczy!


Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha - S. Lem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9727
Solaros zrobilem badania i wszystko w normie wiec o co chodzi ????














Zmieniony przez - misio91 w dniu 2011-02-28 16:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zayebiste wyniki
jesli nie mialbys tego problemu ale zauwaz ze estradiol w gornej granicy jest
moze to jednak jego wina!?
testosteron za to blizej ma do dolnej granicy niz gornej

lepiej dopytac sie innych - w innym dziale (moze doping?) co by miec pewnosc
napisac o problemie + wstawic wyniki

oni beda mieli wiecej do powiedzenia niz ja
ale IMO jakis inhibitor aromatazy moglby pomoc

albo Nolvadex albo jakis dobry AI
jesli inni doardzili by Ci Nolvadex - i jesli masz dobrego lekarza,jesli da mu sie wyjasnic co i jak - to i z recepta by nie bylo problemu

ale lepije dopytaj innych

BTW - gratki za wygranie naboru

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Solaros, lada moment kończę SAA i wchodzę na DAA.
Czy można brać razem z Nolvą/Tamoxem?
Nie gryzą się oba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 323
Rene napisz do Aras84 on szamal DAA chyba po saa, chociaz nie jestem pewien na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie powinny sie gryzc
a bardziej dzialac synergicznie
kolesie w USA czasami nawet brali DAA (bez serm'ow) nie wiem jak konczyli zabawe po zejsciu z daa

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Oj, chyba będzie się gryźć. Nolve/Clom bierze się po ty by wytłumić w organizmie sygnały blokujące przysadkę. DAA który zwiększa produkcje własnego testosteronu będzie działać na te same szlaki które ma wytłumić clom.
W dopingu zawsze piszą - najpierw clom, dopiero potem bostery teścia.
DAA można brać razem z lajtowymi PH, powinno obniżyć bloka, ale sądze że w czasie odbloku clomem czy nolvą należy je odłożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
clom/nolva - oba te środki działają jako anty-estrogeny blokując negatywne działanie estrogenu na podwzgórze i stymulując uwalnianie GnRH (Gonadotropin Releasing Hormone). W rezultacie zwiększy się produkcjia LH przez przysadke, co zwiększy produkcjię naturalnego testosteronu.

w czym daa ma przeszkodzic?
clom ma stlumic produkcje tescia?
chyba odwrotnie - ma przywrocic rownowage hpta -> odblokowac

ale nie moja dzialka wiec nie wiem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Nolva ani clom nie są anty-estrogenami. Nolva selektywnie blokuje receptory estrogenowe w sutkach, ale nie wpływa na poziom estrogenu w organizmie, clom jest słabym estrogenem, który także dobiera się do receptorów estrogenowych, ale już nie selektywnie, a do wszystkich.
Nie wiem skąd masz info o stymulowaniu uwalniania GnRH. Moje informacje opierają się wyłącznie na forach internetowych, wiec możesz mieć racje. Ale z tego co czytałem to ani clom, ani nolva nie stymulują produkcji własnych hormonów, on tylko tłumią sygnały o zbyt dużej ilości hormonów w organizmie.
W dopingu piszą by nie brać żadnych bosterów teścia razem z clomem. Nawet kilka godzin temu wspominany tu wcześniej Aras napisał - najpierw clom, potem DAA.
A w czym DAA przeszkadza? Przeszkadza clomidowi usunąć wszelkie informacje o obecności hormonów w organizmie.

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2011-03-04 21:54:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy po dacie waznosci ?

Następny temat

pytań kilka

WHEY premium