SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! Arnold Classic 2010 ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 123950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 405
Piotrkowicza widze na 7-9miejscu co bedzie wielkim sukcesem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Ludzie ale po czym wnosicie ktory bedzie PITRKOWICZ?!?!?! przeciez nikt nie moze tego przewidziec bo niewiadomo jak jego forma... wiec to jedna wielka niewiadoma, moze bedzie 7-8 i bedzie mega suckces zycia a moze 15 i nizej...
WIec przestanie wrozyc z fusow bo to nie ma sensu.
pozdro

Zmieniony przez - bastekkk w dniu 2010-03-03 11:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1591
Dokładnie nikt nie wie w jakiej jest formie i w jakiej będzie na samym AC. Wszystko jak zawsze będzie zależało od sędziów.Patrząc na innych zawodników pod względem startów i sukcesów Robert wg koniec 10.A jak bedzie? Zobaczymy...;p

Twoja stara sędziuje jak Howard Webb

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13085
Ja licze na Rockela, jesli poprawi jeszcze forme z Olympii to bedzie wysoko Ale jestem ciekaw czy Branch bedzie mogl powtorzyc ta forme co na Mr.O

"Codziennie staraj się być lepszym niż byłeś wczoraj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aras na necie nie ma

Zamawialem na jego stronie www.thebranchwarren.com 

Na prawde koles wyglada niesamowicie. a na koncu samego filmu na pozowaniach bez brazera wyglada lepiej niz na scenie na olimpii bylo widac. Masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
mi sie wydaje ze PROSI zawsze lepiej wygladaja bez tych brazerow... te wszystkie zdjecia dzien przed oraz w dzien zawodow kiedy sa max odwodnieni pokazuja niesamowita muskulature prazki oraz OSTROSC cos co wedlug mnie zatraca sie w momencie gdy nakladaja bronzer- bynajmniej ja tak to widze na podstawie zdjec, pewnie oko w oko efekt jest odwrotny ale to wiedza CI co stoja z przodu na zawaodach i moga powiedziec?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
nieraz juz byla o tym mowa, bronzer poprostu szpeci i przewaznie zawodnicy wygladaja w nim gorzej niz bez niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
wg mnie stawianie Rockela wyzej niz 5 pozycja jest w ogole jakims nieporozumieniem, bo kazdy z czworki Kai, Branch, Dexter, Phil jest zdecydowanie lepszy od tego zawodnika...
Moze byc co najwyzej 5 przy dobrych wiatrach jak nie wyjdzie forma Toneyowi i duza niewiadoma bedzie wystep Winklaara i nie chodzi tu o wyglad,bo po zdjeciach mozna wywnioskowac,ze ejst w swietnej formie,ale po tym jak na tego zawodnika beda patrzyc sedziowie...
Niech wygra najlepszy i oby to byl Heath lub Dexter ;)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
AroFlex - bardzo dobry tok myslenia!!! Ale niech to bedzie Dex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Heath nie wygra, to jest pewne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VI PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ w KULTURYSTYCE - ŻELISTRZEWO 2010 (regulamin)

Następny temat

*** Arnold Classic Amatorów 2010 ***

WHEY premium