Cedric McMillan nie jest zawodnikiem, który zbyt często udostępnia aktualizacje dotyczące swojej sylwetki w mediach społecznościowych. Dlaczego? Mówi, że chce uniknąć zbędnej analizy przez „krytyków”. Zaledwie dziewięć tygodni przed  Arnold Classic 2022, McMillan postanowił uchylić rąbka tajemnicy swoim fanom i przedstawić, jak obecnie prezentuje się jego forma. Na Instagramie wrzucił film, na którym pozuje na siłowni. Wygląda całkiem nieźle biorąc pod uwagę problemy zdrowotne, z jakimi się zmagał. W 2020 roku McMillan doznał złamania obojczyka, który uniemożliwił mu uczestnictwo w Mr. Olympia. Potem zachorował na  COVID-19 i był z tego powodu w szpitalu. Przez chorobę schudł prawie 14 kilogramów. 

 

Polecamy również: Cedric McMillan wycofuje się z Arnold Classic 2021

Powrót do zdrowia zajął mu trochę czasu, ale jak na prawdziwego wojownika przystało był zdeterminowany, aby wrócić do gry. Po długiej przerwie mogliśmy go zobaczyć na scenie podczas Legion Sports Pro w październiku. Niestety nie był w pierwszym call out i nie dostał się do finału. Z pokorą przyjął porażkę i skupił się na przygotowaniu do Arnold Classic. To szansa dla McMillana na udowodnienie, że wciąż może stanąć do walki z najlepszymi na świecie. Życzymy mu powodzenia.

 

Polecamy również: Cedric McMillan odpada z Mr. Olympia 2020!

Komentarze (1)
lordknaga

sylwetka mial zawsze swietna ale co z tego jak to leser prawie jak beyeke i forme nawet na 90% swoich mozliwosci to on ma na co 10tych zawodach... on tak samo jak lionel - gdyby wyszli na 100% to top 5 mro gwarantowane.

4