SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! Arnold Classic 2010 ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 123956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Dajcie tego Hide foty jeszcze, bo mówiliście, że strasznie mały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772


.

Masz tutaj dwa zdjecia przed prejudging. Ale wystarczy poszukac w temacie jak tez w innych w tym dziale...

Zmieniony przez - Possible w dniu 2010-03-09 15:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731772


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie o tym pisałem, zaczyna się promocja małych kulturystów którzy zamiast budować mięśnie twierdza że są proporcjonalni czy coś.
Lee Priest pokazał że niski nie zawsze oznacza z zanikiem miesni jak ten Japoniec.
Czekamy na Ronniego w 2010- najlepszy kulturysta wszech czasów, przynajmniej miał mięśnie nóg a nie jak Arnold jakieś chude patyki bo rzekomo bicepsy wystarczały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
uwazam, ze dopoki jay bedzie robil taka forme jak w tamtym roku to nikt mu nie zagrozi. evan sie dobrze zapowiada, reszta? phil - waskie barki, jak on wygra z cutlerem to padne ze smiechu. kai? dajcie spokoj. branch? bez zartow. ronnie? gdyby wrocil faktycznie i wrocil w takiej formie jak kiedys to nie byloby pytan, ale sadze, ze predzej ja wystapie na olympii niz coleman, zniszczony kontuzjami i starzejacy sie nieublaganie.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
akurat Kai jest najpredzej w stanie zagrozic Cutlerowi, dziwne ze piszesz wymieniajac go "dajcie spokoj". Jesli bedzie dalej robil takie postepy, to w koncu zmiecie Cutlera. Kto wie, czy juz nie w tym roku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
dokładnie, wystarczy zobaczyć jak wyglądał kai 3 lata temu - z roku na rok dokłada skrupulatnie miecha, to jest przyszłość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
niema bata
Cutlerowi do pięt niedorasta

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Cutler ma lepsza klate i barki, jesli chodzi o reszte parii mysle ze sa porownywalne, Kai ma nawet lepszy brzuch, a konkretnie ksztalt kostek

Kai i tak sporo poprawil klatke, jesli dalej ja bedzie poprawial i jeszcze nabije mocniej barki to beda na rowni

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-03-09 18:21:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
o Kai jak będzie miał trochę lepszą formę jak na AC to może wygrać z Jayem i nie skreślałbym z tych szans Phila,bo też robi postępy co było widać na AC :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VI PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ w KULTURYSTYCE - ŻELISTRZEWO 2010 (regulamin)

Następny temat

*** Arnold Classic Amatorów 2010 ***

WHEY premium