SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Nastic straszy u nas w spamie, nawet Pudzian dostał lanie %-) spam nr 5***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131437

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
masa to podstawa :D co nie chudzinki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
siła to podstawa masa to drugi plan przynajmniej dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
a ja jestem zwinny jak pchełka

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Najprostszy sposób budowy siły - budowanie masy
najprostszy sposób budowy masy - budowanie siły







Pchełki się zgniata



Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-12-23 22:50:23

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
a co chodzilo z tym Adonisem,?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Wyzwał Skorpiona na Mortal Kombat.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ciiii..
Lady M czuwa...
(I pilnuje Scorpiona żeby nie flirtował z nastic... )

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
na odwrót żelki to jedzą pchełki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
adonis18 ->

Sorpion a wiec chce podyskutowac z Toba. Zaczne od tego co napisales w tamym temacie. ''jak bym sie chcial z ciebie posmiac to bys sie zamknal w sobie''(marny z ciebie psycholog) czy cos w tym stylu. Żyje w otoczeniu gdzie czesto zdazaja sie ostre kłótnie a wiec sporbuj.P:S Pisalem juz ,ze Twoje argumenty co do mnie nie nie robia na mnie wraznia czesto sa dla mnie glupie.To tylko taki wstep jestes tu gospodarzem wiec zacznij moje zamykanie sie w sobie bo jestem choler..e ciekaw co tam nawymyskasz. Go scorpion!

Ja ->

Dobra Dzieciaku tutaj się nie muszę hamować tak jak w innych tematach.
1 Mam na Ciebie wyjedwabione
2 To że masz jakieś urojenia na mój temat to już inna sprawa
3 piszesz to pisz tylko że licz się z ripostą a jak tego też nie rozumiesz to naprawdę źle z Tobą

Zapraszam


adonis->

1Urojenia to masz ty. Kazdy kto sie z toba nie zgadza jest dla ciebie idota.
2Promujesz sie na mega znawce w bardzo wielu dziedzinach przy czym milego goscia.(ktorym nie jestes)
3Nie raz dajesz argumenty z du.y (to juz pisalem)Jestes
4 Jak juz zgrywasz wyrocznie to nie powinienes ironizowac z tych co nie wiedza czegos tylko im pomoc w sposob normalny
5Jestes zaslepiony swoimi wizjami i nie raz nie widzisz ''drugiej strony medalu''
6 To pewnie Cie nie intersuje (ale niech bedzie) przez jakis czas mialem Cie za spoko goscia od ktorego mozna sie wiele nauczyc. Teraz mam cie za kr..... Co mam rozumiec pod tym ,ze masz wyjedwabione ?Aha jesli to nie moja chora wyobraznia to tygrum proponowal przemoc.. Tez uwazam ,ze nie najlepsze rozwiazanie jesli rzucisz wyzwanie chetnie je przyjme na jakims neutralnym terenie...

znowu adonis:

Zaraz pewnie wpadna nastepni i beda ironizowac, wymadrzac sie przewyzszajac jeden drugiego w obronie swojej wyroczni. Nie mam zamiaru sie z wami uzerac .Wy***cie mi to konto i spokoj bedzie.Jak zdecydujesz sie na ''mortal kombat'' to wiesz gdzie pisac scorpion


ja

1Urojenia to masz ty. Kazdy kto sie z toba nie zgadza jest dla ciebie idota.
Idiota to jesteś Ty ale do tego za chwilę wrócę

2Promujesz sie na mega znawce w bardzo wielu dziedzinach przy czym milego goscia.(ktorym nie jestes)
Mówię co wiem, a co do miłego gościa to ja jestem szczery a nie miły

3Nie raz dajesz argumenty z du.y (to juz pisalem)Jestes
Jak jakiś Intelektualista który swoją wiedzę na temat SW opiera na Dicsovery, pyta mnie 10 razy o to samo a na drugi dzień jest replay to nie będę się produkować.

4 Jak juz zgrywasz wyrocznie to nie powinienes ironizowac z tych co nie wiedza czegos tylko im pomoc w sposob normalny
Uwaga Wyrocznia z matrixa przemiawia To że masz manie na moim punkcie i wszystko co pisze myślisz że jest kierowane do Ciebie to inna sprawa. Piszesz głupoty i to Ci odpisuje co robisz źle a że ironia Cie bardziej obraża niż epitet, no cóż


5Jestes zaslepiony swoimi wizjami i nie raz nie widzisz ''drugiej strony medalu''
Przykłady detektywie

6 To pewnie Cie nie intersuje (ale niech bedzie) przez jakis czas mialem Cie za spoko goscia od ktorego mozna sie wiele nauczyc. Teraz mam cie za kr..... Co mam rozumiec pod tym ,ze masz wyjedwabione ?Aha jesli to nie moja chora wyobraznia to tygrum proponowal przemoc.. Tez uwazam ,ze nie najlepsze rozwiazanie jesli rzucisz wyzwanie chetnie je przyjme na jakims neutralnym terenie...
Dobra moja kolej.
a)To że zadajesz pytania nie jest niczym złym tylko
-robisz to czasami w sposób męczący
-powtarzasz te same pytania
-nie patrzysz na odpowiedzi i dalej powtarzasz pytania
-jeśli podsumuje się coś jednym zdaniem i powie że jest bezsensowne to zaraz Discovery wie lepiej(pomijając fakt że odnośnie utwardzania była masa tematów tutaj)


Teraz mam cie za kr..... Co mam rozumiec pod tym ,ze masz wyjedwabione ?
Reprezentuj dalej biedę umysłową, chcesz walić epitetami to dalej pokarz że mam racje i jesteś małym dzieckiem

Tez uwazam ,ze nie najlepsze rozwiazanie jesli rzucisz wyzwanie chetnie je przyjme na jakims neutralnym terenie...
Nie udowadniam niczego pięściami, będzie zlot tradycyjnych czy uderzanych to możemy posparować jeśli chcesz , mi to różnicy nie robi



dalej to juz skasowane posty byly
przyjemnej lektury

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-12-23 22:54:12

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice lonsdale

Następny temat

yiquan pytanka do dacheng

WHEY premium