SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Nastic straszy u nas w spamie, nawet Pudzian dostał lanie %-) spam nr 5***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132231

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Jak ona coś kupuje nam to wtedy jest git :D

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
No wiec tak Scorpion... Nie chce mi sie tam wracac i czytac malo przychylnych rzeczy na moj temat. Zaczne od discovery :D Wychodzilem zawsze z zalozenia ,ze to wiarygodne jest. Pisalem ci tez przeciez ,ze zdecydowana wiekszosc artow na temat utwardzania byla o tresci iz to jest mit. Nie biore tego smiertelnie powaznie tak jak to myslisz :D.Dobra teraz odniose sie do ignorowania Twoich wiadomosci. Pisales ,ze ignoruje i nie czytam. No wiec to ,ze Ci sie wcinam miedzy wodke a zakaske nie znaczy ,ze je ignorje. Pamietam 90% tego co do mnie pisales.A o wcinanie i nie czytanie to pewnie chodzilo Ci o to ,ze gdy pisalismy o skutkach ''ubocznych'' przy
SW wydawalo sie ,ze nie przywiazuje wagi do tego co psziesz.Pamietam doskonale pisales '' kazdy cios powoduje mikrourazy mozgu'' ''sedzia mowi KO lekarz wstrzas mózgu'' '' jesli kopniecie przeciwnik przyjmie na lokiec mam gotowe stluczenie'' pamietam jak opowiadales ,ze Twoja dziewczyna zajumuje sie czyms tam na fight24 gadalismy o Minotauro tez. I cholere innych rzeczy.Czasami mialem wlasnie wrazenie ,ze ''masz do mnie wyjedwabione'' wydawalo mi sie czasami jak bys mnie chcial splawic :D. I ,ze ciezko sie z Toba dogadac na takie moje okreslenie ''nie podchodzace tematy'' czyli jak pytalem o cos co dla Ciebie jest glupie nie dawales wyczerpujacych odpowiedzi. A ja lubie wszystko od A do Z porozkminiac.Druga strona medalu - nie byly to jakies wielkie wtopy z Twojej strony ale cos mi przyszlo na mysl. Np kiedy ostatnio o Pudzianie gadalismy napisales zdanie : ''nikt nie dostanie od tak walki z Fedorem'' Chodzilo Ci zapewne w sensie ze scisla czołówka. Tu pomyslalem o Pawle Nastuli -walka z Aleksem i Minotauro. Jeszcze jeden przyklad : Napisales do mnie '' pokonaj zawodowego boskera a pogadamy'' cos w tym stylu. Zabrzmialo to jak bys pomyslal ,ze nie widze tego iz Pudzian ma perspektywy w tym sporcie. No ja bym Najmana nie pokonal ale z warunkami Pudziana to nie wiem. Widzisz ile glupi Sapp namieszal. Zrozumialem ,ze rzucanie epitatami wiele nie wyjasnia. I ironia dla mnie jest tak samo denerwujaca jak epitet (o ile epitet jest poprzedony argumentem. Wlasnie co do Twoich argumentow mialem na mysli Twoje odpowiedzi na '' nie podchodzace tematy''.No i moje ''urojenia'' wziely sie z tego ,ze mialem wrazenie iz od dluzszego czasu nie traktujesz mnie powaznie i przez to jak ostatnio zakonczyles rozmowe.Przynaj sie w koncu ,ze za darmo zostalem zbluzgany :DWiem,wiem czasmi jestem meczacy nie raz to juz slyszalem. Co do sparingu z Toba teraz moze cos powiem... No wiec jestem kolo 30 kg ciezszy i nie mam techniki, po za tym poklóceni nie posparowalibysmy tak jak trzeba. Raczej nie mialoby to sensu. DO tego nie mialbym kasy na podróż.Napisales chyba gdzies ,ze moge nawet byc mistrzem zapasow w żuzlu czy cos w tym stylu. Pewny nie jestem to juz jest skasowane. No wiec wyjasniam , ja nie jestem jakims chuliganem. Zdarza sie sporadycznie ''Street Fight'' ale tak to juz jest. Moj dziadek sie naparzał z sasiednia wioska i oni kazdego kto jest z mojej miejscowosci leja bez pytania. A jak ktos mnie publicznie chce osmieszyc to nie bede stal i sluchal.Tyle chyba co do Ciebie jak cos sobie przypomne to napisze.
Nastic '' ulzyjcie w cierpieniu i usuncie mu konto'' - nie wiem co Ty sobie tam myslisz ale wnioskuje ,ze uwazasz mnie za jakas ciote. No wiec chodzi o to ,ze nie chcialem sie klocic z takimi jak ''gwjazdor'' czy cos takiego. Kiedys w dopingu gosc co mial kilka tys sogow zrobil kardynalny blad i szerzylo sie wlazidupstwo,goscie co sie nie znali przytakiwali. Gosc wie co mowi ale kazdemu czasem zdarzyc sie moze wtopa,coz nie przyznal sie i szedl w zaparte. A tak to juz na tym forum czasami jest ,ze jest wlazidupstwo a jak nie wlazidupstwo to tematy ,ktore powinny nosic nazwe '' kto jest najmadrzejszy''.Zadko ale jest. Szanowny gwjazdorku ! Posodziles mnie o ''brak istoty mózgowej'' czy cos takiego. No sorry ale jak ja nie mam to nie wiem co jest w Twojej glowie. Po pierwsze przeczytaj jeszcze raz zdanie o mortal kombat. ''Internetowe napinactwo'' to ty od***.... w najlepszym wydaniu o czym zaraz napisze.Dalem scorpionowi wolna reke i kazalem napisac jak sie zdecyduje. Gdybym chcial sie go wydrzec na bójke jak to stwierdziles to napisalbym :'' Scorpion chce sie z toba bic''. Druga sprawa to cos w tym stylu ''chcial udowodnic ,ze nie zasluguje na to kim jest na forum'' Juz sprostowuje. No wiec gosc bral udzial w eliminacjach do mistrzostw Polski. W zakresie uderzanych na pewno jest ekspertem. Wie co mówi. Chodzilo mi o to ,ze w prawie kazdym temacie jest a na wszytskim dobrze znac sie nie da.Co do mojej matki ,ktora rzekomo wylaczyla mi kompa czy cos takiego sie odniose. No wiec moja matka nie mieszka ze mna.Po paru zdaniach nie da sie wiedziec co ktos dokladnie mysli a tobie to wychodzi fatalnie. Nie pamietam co tam jeszcze nawymyslales ale juz mie sie nie chce tam wracac. Co do mojej tępoty teraz... Mialem calkiem nie dawno robione testy psychologiczne z powodow problemow wychowawczych w szkole. Sprawdzali czy nie odbiegam umyslowo od innych. I wiecie jaka jest ironia ? wyszlo na ponad przecietnie! jak ktos nie wierzy chcetnie podam namiary na moja szkole w ktorej jest owa opinia w sekretariacie.Przestan sie gwjazdorku w psychologa bawic.Wracajac do mortal kombat napisalem to ,zeby dac do zrozumienia iz w razie wyzwania rzuconego przez scorpiona przyjme to. Choc i tak pewnie bym przegral.Nie potrafie sie wypowiadac jak wy ale jestem chlopakiem ze wsi a tam na ogol zyja prosci ludzie.Nie mam do okola dobrych mentorow,autorytetow. To ,ze nie slyszalem w zyciu okreslenia ''miec do kogos wyjedwabione'' zaraz patrzycie na mnie przez ten pryzmat i od razu jestem *****em.gwjazdorku moge ci pokazac moje ''mleczne zabki'' i ''male piastki'' gwarantuje ci ,ze zdziwisz sie na maxa. To by chyba bylo na tyle. Sorry ,ze narobilem tyle berbeluchy i jeszcze raz przepraszam za moje glupie wypowiedzi zwlaszcza pod adresem scorpiona. Pozdrawiam i zycze cierpliwosci w czytaniu. (o ile ktos to w ogole przeczyta)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Mam nadzieje ,ze nie usuniecie i ktos to przeczyta przynajmniej z grubsza. Szkoda by było bo chwile to pisalem :)Tygrum dzieki za życzenia, ja Ci zycze abys w tym roku wygladal jak 3 drzwiowa szafa:D Widzialem po wczesniejszych wypowiedziach ,ze jestes fanem zelastwa.I Tobie Scorpion wylecznia barku i powrotu do trenigow.

Zmieniony przez - adonis18 w dniu 2010-01-02 16:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
No takiego poemata przeczytałem że aż się sobie sam dziwie
Na wszystko odpisywać nie będę bo szkoda czasu na to.

Widzisz ile glupi Sapp namieszal
Sapp wazy koło 160 kg I pokonał 2 razy Ernesto Hoosta oraz w walce z Minotauro sporo namieszał (początek walki = miazga)

Przynaj sie w koncu ,ze za darmo zostalem zbluzgany
Tak przyznaję się nie dostałem za to kasy

Co do Twoich rozkmin na temat sparingu to sam go zaproponowałeś, więc nie wiem co jeszcze w tej kwestii chcesz powiedzieć

Reszty nie komentuje bo nie ma po co.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Nie pamiamtam juz kto zaproponowal. Nie mowie ,ze nie ja. Po prostu nie chce mi sie tam wracac.Pewnie dlatego ,ze nie chce mi sie czytac bluzgow na mój temat:D.Co do tego sparingu - pisalem juz ,ze wypowiedzi mocno pomylone. Po prostu chce powiedziec ,ze ten sparing nie miałby sensu. Przyjechalbym sparowac z ludzmi co po kilka/kilkanascie lat sparuja. Przyjechalbym zbierac oklep. No moze bym kogos paroma szczesliwymi cepami wymierzonymi z calej sily posadzil. Opowiadales ,ze sparowales z ''kolega'' ,ktory smial sie z twojej dyscypliny a jak srobowal powiedzial ,ze nie bedzie twoim workiem treningowym. Do tego wlasnie zmierzam.Przyjmiesz ciepłą wirtualna dłoń na znak zgody :D ?
Aha i najlepiej nie wracajmy do tematu, bo mi cisnienie rosnie jak mysle o tych wczesniejszych glupotach ok ?
Zmieniony przez - adonis18 w dniu 2010-01-02 16:42:13

Zmieniony przez - adonis18 w dniu 2010-01-02 16:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Przyjmiesz ciepłą wirtualna dłoń na znak zgody :D ?


Nie muszę bo nie jestem zły na Ciebie. A jak w końcu się uspokoiłeś i da się z Tobą normalnie pisać to o co mam się wkurzać
Pozdrawiam!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
No to mi ulżyło :). Nie chce ,zeby ludzie mieli mnie za idiote z powodu kilku kretynskich zdań.Wiem ,ze moze nie na miejscu to bedzie ale ... Mozesz mnie odbloczyc ? Czasami mam tyle rzeczy w myslach, ktore mnie nurtuja. Jednak sa ta rzeczy ,ktore wywolalyby na forum fale smiechu. Obiecuje w miare mozliwosci nie meczyc. Nie chce zeby to zabrzmialo tak ,ze naciskam z tym odbloczeniem. Jestes w stanie to dla mnie zrobic ? :DJeszcze raz sorry za wyrocznie i inne pierdoły.Tak to jest ten moment w ktorym mozesz powiedziec '' przyszla koza do woza'' xD

Zmieniony przez - adonis18 w dniu 2010-01-02 16:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
do konca lutego koncze z sfd ku uciesze moderatorów a niedziela to ostantni dzien gdy jeszcze coś tam nastukam w tematach
bedziesz coś chciał to mi napisz powiadomke na maila bo na gg teraz nie siedzę

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
konczysz z sfd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Nastic '' ulzyjcie w cierpieniu i usuncie mu konto'' - nie wiem co Ty sobie tam myslisz ale wnioskuje ,ze uwazasz mnie za jakas ciote.

I jak zwykle na złą wychodzę.

To był cytat z Twojej wypowiedzi, poprostu mnie to zdanie trochę rozbwaiło. Bo jak bys chciał to byś olał to konto, olał sfd, a pisanie usuńcie mi konto w topcicu, do którego nie zaglądają modzi, jest wg mnie troche śmieszne.

W ogóle mnie nie obchodzą Twoje spory ze Scorpionem, Gwjazdorem czy innymi, dopóki to mnie nie dotyczy. A bijcie się wyzywajcie, to nie moja sprawa Tylko to zdanie mnie rozbawiło i tyle.

Nie uważam Cię za ciotę. Uważam za to, że za bardzo się przejmujesz pierdołami.

Widzisz, bo niejednokrotnie ludzie tutaj mają inne zdania na dany temat, ale jakoś dajemy radę rozmawiać ze sobą https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]. Co do ironii, to fakt faktem dużo jej na sfd. Poczytaj sobie spam, niejdnokrotnie sobie dokuczliśmy, ironizowaliśmy, wyzywalismy ale nikt się na nikogo nie gniewa. . Co do ironii, to fakt faktem dużo jej na sfd. Poczytaj sobie spam, niejdnokrotnie sobie dokuczliśmy, ironizowaliśmy, wyzywalismy ale nikt się na nikogo nie gniewa. . Co do ironii, to fakt faktem dużo jej na sfd. Poczytaj sobie spam, niejdnokrotnie sobie dokuczliśmy, ironizowaliśmy, wyzywalismy ale nikt się na nikogo nie gniewa. [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

Lady_M a dlaczego Ty spamujesz w grapplingu zamiast w swoim rodzinnym dziale?

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekawice lonsdale

Następny temat

yiquan pytanka do dacheng

forma lato