SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez decadeuko z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Witam
Ogólnie temat jest raczej do wykasowania za chwil kilka.
Ale tak się z Wami chciałem podzielić jedną historyjką
Zaznaczam że starałem się odtworzyć dialog w 100% oryginalności ale zdaje sobie sprawe że nie do końca mi się udało. Mimo wszystko nic nie jest przebarwione ani przerysowane ewentualna rozbiezność od oryginału obija się o jakieś pojedyncze słowa ale dyskurs i sens dysputy został zachowany.
Otóż:
Siedze sobie z kumplem na siłce, przycupnelismy sobie na chwile co by się wody napić. Podchodzi do nas taki młody chłopaczek ok 15-16 lat. I mówi że wcina mete i czy mogli bysmy mu coś poradzić, co ma robić czego nie itd.itp. No to kumpel puszcza do mnie oko że będzie go sprawdzał i żebym się nie śmiał tylko przytakiwał. I zaczyna mu mówić "Wiesz że meta pompuje wode do mięśni? Po prostu puchniesz wodą po niej" Chłopaczek "Tak tak wiem"
K: No właśnie pierwsza i podstawowa sprawa to że musisz uważać z wodą
Ch: Jak to ??!!
K: No prysznic to odpada
Ch: Dlaczego ??!!
K: Bo wodą napuchniesz bardzo, nasiąkniesz nią, bo jak wiesz meta bardzo wode ciagnie. Na mecie skura jest bardzo cienka i jesteś jak gąbka.
Ch: Aha...no...tak...
K: Baseny i takie rzeczy też odpuść. W ogóle najlepiej na czas cyklu nie pozwalaj ciału stykać się z wodą w jaki kolwiek sposób.
Ch: Aha kolega mi coś mówił o tym, że wtedy miesień jest bardziej suchy...
K: No właśnie !!! Widzisz szybko łapiesz !!! Dobrze młody !!!
Ch: ... A twarz chociaż moge myć?
K: No absolutnie nie!!! Chyba że chcesz wyglądać jak tucznik. Ewentualnie może być jakiś tonik do twarzy tylko mało i równomiernie. Bo jak Ci nasiąknie jedna połowa twarzy to kapota.
Ch: Aha....no tak rozumiem
K: A jaka masz tą mete?
Ch: A nie wiem kolega coś mówił że Rumuńska czy coś...
K: A może Bułgarski Bionabol
Ch: Ooooooo tak tak właśnie
K: Aha ok. Słuchaj to daj mi numer telefonu najlepiej do siebie do domu bo na komóre to drogo wychodzi. To zadzwonie i się jakoś ustawimy i Ci wszystko tam wytłumacze bo teraz to już nie mam czasu, zaraz lece do domu.
Ch: Podaje - **************
K: Kogo mam prosić?
Ch: Tomka (Imiona i inicjały boahterów zostały zmienione )
K: OK. Ty a tam w ogóle to rodzice wiedzą że bierzesz, wiesz żebym się nie spalił jak by co..
Ch: Nie nie nie nie wiedzą... (panika w oczach)
K: No to jak tego nie odstawisz natychmiast to jutro się dowiedzą...<stoicki spokój>
Ch: <zamurowany> Jak to ??
K: Tak to ****a i nie żartuje !!! Mam numer to i adres tez znajde jak będzie trzeba to się do Ciebie przejade.
Ch: <mur totalny>
K: Dobra (Andrew ) idziemy. A Ty synku pamiętaj że nie żartuje !!! A uprzedzam Cie że jeżeli zrobisz wy***ke że niby nie bierzesz a będziesz brał to ja to i tak poznam. I będziesz biedny. Jasne ****a ??!!
Ch: niemal <świeczki w oczach> jasne

No cóż mogę powiedzieć tytułem zakończenia? Brzmi jak fajna i miła hisoryjka o księżniczce i złym smoku. Ale tak faktycznie było . I powiem Wam że raczej ten dzieciak nie śmignie tej mety. Bo aparycja mojego kumpla dobitnie daje do zrozumienia że nie zwykł on żartować
Mam nadzieje że chociaż w 50% ubawicie się tak jak ja
Pozdro

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda chlopaka pewnie na silke juz nie przyjdzie...


;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Kazam
Od razu Cie wyprzedzam żeby nie było - tak tak wiem wiem i znowu się wzruszam tym że jesteś taki wrażliwy
Pozdro Bro

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
O Qr.wa !!!!
No poprostu jaja jak sqr(...)

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
jakbym mial aboma to dalbym Ci soga ;]]] swietna historyjka :P dobrze ze ktos "dba" o młodych i głupich....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
jutro przeczytam bo teras jztesm nza***any

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Andrew tylko nie pisz ze uratowaliscie jedną zblokana dusze przed braniem koksu... prosze

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
z prysznicem bylo najlepsze SOG

Ja mialem podobnie ale w szkole
Jakis gnoj co chyba z 50kg wazyl podbija i mowi ze cos tam szamie (meta? ) i wogole cwiczyc zaczol i sie pyta o jakies rady...
To mu kolega powiedzial aby konia nie walil bo mu testosteron ucieknie
Gonoj odszedl taki zdolowany jak bysmy mu sens zycia zabrali

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Rezun czyśmy "uratowali" to wątpie
Ale gwarantuje Ci że ten chłopak nie tknie tej mety, na pewno jeszcze nie teraz no jestem tego więcej niż pewien. A w tym przypadku "Lepiej poźniej niż wcześniej"
A poza tym z założenia tekst ten jest bardziej rozrywkowy niż umoralniający.

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2005-02-24 01:32:33

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
no i coś mu zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
spoko ja tylko zartowalem
Bys moze post nie jest umoralniajacy ale wszyscy go tak odebrali (-%

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urządzenie do zwisów na nogach

Następny temat

JAK PANOWAC NAD CIEZAREM I POPRAWNIE CWICZYC

WHEY premium