SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Coczaśnik nie tylko redukcyjny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
Wreszcie odnalazłem hasło, mail już nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
Dzięki za zainteresowanie. U mnie klasycznie jako tako. Zamiast zredukować szybko dobiłem do 120,6kg. Od 6 tygodni jednak wziąłem się za siebie, nie liczę póki co kalorii, ćwiczyłem push-pull, ale teraz to zostaje jakaś zabawa na strychu, od poniedziałku marszo-biegi wracają typu "Od 0 do 30 minut biegu. Acha, obecna waga to 111,7kg. Tak więc -9kg. No właśnie, lecę na strych poćwiczyć. Mam mocne postanowienie,by pisać tutaj regularnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Trzymamy za slowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
Wczoraj spacer, dzisiaj targanie klamotów na strychu. To takie FBW, przy niewielkiej ilości sprzętu jaki mam na strychu,to najlepsze rozwiązanie. Jak chodzi o trzymanie michy, to po pracy jogurt, potreningowo zrobiłem kurczaka kupnym sosem curry z biedry. No i teraz czas na białko przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
Wspomniany kurak Tikka Massala z ryżem i warzywami.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Dobrze sie prezentuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
Dzięki, smakuje też fajnie. Makro przyzwoite.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
Wczoraj fatalnie się czułem cały dzień, może za mało kalorii?
Wyspałem się jednak, wziąłem paracetamol i dziś o niebo lepiej. Dziś wpadła zupa ogórkowa robiona z takich domowych ogóreczków kiszonych, dwa kabanosy. Za chwilę zrobię jakąś kanapeczkę, ale to w przerwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Cos skromnie tego jedzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 28 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 253
No właśnie, czasem skromnie i potem głodzik czuć,bo staram się w trzymać IF przynajmniej w tygodniu. W weekend z reguły odpuszczam.

W niedzielę rano na wagę wniosłem:) 111,6kg. To równe 9kg mniej(2 miechy temu zaczynałem już od wagi 120,6kg). Niby spoko, ale zmiana przez tydzień -0,1kg, to żadna zmiana i trzeba się zorganizować i skończyć redukcją"na wilka" a wprowadzić liczenie kalorii.

Dziś wpadł trening na strychu, było mocno po południu, więc odpuściłem przedtreningówkę. Wpadła tylko kawa i porcja BCAA do popijania w trakcie. Nie mogę się zebrać za to do tych moich marszotruchtów. Jakoś trudno mi wyjść z domu, wolę targanie klamotów. Z drugiej strony założyłem,że dla zdrowia i odpreżenia psychicznego chciałbym móc biegać 40-60minut bez przerwy, więc to zrobię i już.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tkanka tłuszczowa, ćwiczenia, interwaly?

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium