SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Coczaśnik nie tylko redukcyjny

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 58
Wreszcie odnalazłem hasło, mail już nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 58
Dzięki za zainteresowanie. U mnie klasycznie jako tako. Zamiast zredukować szybko dobiłem do 120,6kg. Od 6 tygodni jednak wziąłem się za siebie, nie liczę póki co kalorii, ćwiczyłem push-pull, ale teraz to zostaje jakaś zabawa na strychu, od poniedziałku marszo-biegi wracają typu "Od 0 do 30 minut biegu. Acha, obecna waga to 111,7kg. Tak więc -9kg. No właśnie, lecę na strych poćwiczyć. Mam mocne postanowienie,by pisać tutaj regularnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46019 Napisanych postów 292191 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432451
Trzymamy za slowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wczoraj spacer, dzisiaj targanie klamotów na strychu. To takie FBW, przy niewielkiej ilości sprzętu jaki mam na strychu,to najlepsze rozwiązanie. Jak chodzi o trzymanie michy, to po pracy jogurt, potreningowo zrobiłem kurczaka kupnym sosem curry z biedry. No i teraz czas na białko przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wspomniany kurak Tikka Massala z ryżem i warzywami.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46019 Napisanych postów 292191 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432451
Dobrze sie prezentuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tkanka tłuszczowa, ćwiczenia, interwaly?

whey deli