SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

##**## NABÓR - SNI (Masa) ##**## wyniki str.3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
bedziesz mial zapewne w tym tygodniu , wiec mozesz sie juz szykowac na start
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
Paszczak ,aniamal mi napisał ,że jeszcze pare dni musisz sie wstrzymac
sorry , mam nadzieje że nie miesza Ci to za bardzo w planach

powiadomki mi nie dzialają od 3 dni wiec jestem zmuszony pisac o tym tutaj w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
I jak kiedy ten teścior??

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Wysłane dzisiaj plus jeszcze coś extra w kapsułkach.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
To od poniedzialku ruszam jak tak . Ten tydzien zrobie jeszcze treningi regeneracyjne bo pewnie paczka dojdzie kolo czwartku - piatku.

EDIT: Chcialem tylko napisac ze paczka doslownie przed chwila doszla, pozniej otworze i sprawdze czy wszystko ok bo chwilowo nie mam czasu .

Dzieki.

EDIT 2: Jednak nie wytrzymalem i otowrzylem. I tu prawdziwy dla mnie szok, jako ze nigdy nie bylem w sklepie z suplami (w malej miescinie mieszkam) to nigdy nie widzialem na zywo takiej ilosci supli i odzywek w jednym miejscu . Jeszcze raz wielkie dzieki. Wszytko sie zgadza, dostalem dodatkowo 90 kapsulek peptydu glutaminy, magazyn Fitnes Authority, 3 katalogi produktow, i naklejki z logiem Animala .

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2007-02-06 15:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Czyli co w poniedziałek start testu?? czy moze troche wczesniej?? juz nie moge sie doczekac az zobacze fotke tych supli bo jak na tobie zrobiło to wrażenie to i na mnie napewno zrobi powodzenia

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Paszczak ładne fotki przsyłki proszę.Powodzenia!!!

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Start w poniedzialek jak juz mowilem, chyba ze Animal koniecznie chce to moge zaczac nawet i od zaraz .

Fotke chcialem dac dopiero w tescie ale nie ma problemu, za 2 minutki bedzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sądzicie o tym zestawie?

Następny temat

MONO+ZMA+TAURYNA+XP

WHEY premium