SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!! Placki z piersią. Idealne na obiad :-) !!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Mamuśka to często robi na obiad.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Bez natki daje rade, wszystkie składniki mam w domu oprócz zieleniny..a żołądek już nie ogarnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Mmm pyszne

Cały czas do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1727
Dobry pomysł, jestem teraz na redukcji i uważam że nie jest to jakiś wielki grzech zjedzenie owych placków. Ja wszystko wpakowałem do blendera, pierś, pokrojoną cebulę, 2 łyżki oliwy, 2 łyżki sosu sojowego, przyprawa chilli, sól, pieprz oraz jaja. Wyszła jednolita masa. Smażyłem bez oliwy na nowej patelni :) Wyszły bardzo fajne i smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 805
dobre :) pozdro
zrobilem 1sze bez sera - srednie
zrobilem z serem - super
wszystko wrzucilem do mixera i zmixowalem spoko wyglada dobrze sie samazy ale smakuje gorzej od niezmielonego kotleta w smaku jak pianka ale tez dobre :) ogholnie za***isty przepis na dobrego kuraka. Zachecam dla piersio kurczako jadaczy heeeee

Zmieniony przez - bartdogu w dniu 2011-02-06 19:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
te placki są za***iste ma ten przepis od byłej laski :) jakieś 10 lat heh dużo roboty jest ale smakują jak trza ...... noji maja to co trza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile placków wychodzi z tych proporcji co są w przepisie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Bartek1999 to zależy jak duże placki uformujesz
Z 200g cycka wyjdzie ci z 4-5 placków.

a tak na marginesie to autor chyba nie napisał ile dał cycka , co ma oczywiście małe znaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Smaczne pozywne i jest tłuszczyk czyli to co lubie najbardziej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2310
Zamiast cebuli dodałem pora, wypasione.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwykły posiłek z kurczaka

Następny temat

Tortilla z kurczakiem

WHEY premium